Filharmonie a Bobby McFerrin - bude přenos?

Od: Datum: 20.06.13 21:45 odpovědí: 2 změna: 21.06.13 21:15
avatar

Brý večer, jak možná někteří víte, poslední dva dny u nás s Českou filharmonií vystupoval Bobby McFerrin. Zítra (pátek) bude ještě jeden koncert, na frajplacu na Staroměstském náměstí, první tohoto typu. V (původních) novinových zprávách bylo, že Česká televize zajistí jeho přenos.

No ale ať koukám jak koukám, nikde nic. V tv programu to není, rozhlas v tu dobu sice přímý přenos má, ale úplně něčeho jiného úplně odjinud. Na webu čt nic, na webu filharmonie ani nic. Vytáčí mě, když nemůžu něco najít :)

Takže - bude to někdo někde přenášet?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 20.06.13 23:22
avatar

Dobrý den, hledal jsem, ale také jsem žádnou informaci o přímém přenosu nenašel. Myslím si, že pokud by to některá TV zvládla zajistit, tak jedině ČT. Je to tak náročné, že "komerčky" by to asi nezvládly. Navíc, žánr hudby se jim tam vůbec nehodí. Jediné, co jsem našel je, že vstup je zdarma, začíná ve 20,30 hodin a má trvat 90 minut. Jestli se to bude točit na záznam, tak to nevím. Zdravím!

doplněno 20.06.13 23:24:

oprava - koncert začíná . . .

doplněno 21.06.13 16:20:

Možná, že ta původní zpráva o přímém přenosu byla jen zmatená. ČT bude vysílat př. přenos, ale jiný a jindy.

http://www.ceskatelevize.cz/c…oncert-na-pomoc-po-povodnich/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.06.13 21:15
avatar

Kdepak, v původních zprávách z března/dubna, které byly vlastně oznámením, co a kdy se bude dít, bylo jasně uvedeno, že přenos toho pátečního zajistí Česká televize. Tak z toho asi sešlo no.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.