Problém s přihlášením na Badoo

Od: Datum: 20.06.13 17:31 odpovědí: 5 změna: 06.02.14 12:20

Proč se nemohu přihlásit na Badoo.Stále mi vyskakuje stránka nenalezena. Děkuji. http://badoo.com/cs/ Napište zda tento odkaz je funkční.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 20.06.13 18:38

Dobrý den, ano, odkaz je funkční. Zkuste smazat mezipaměť a cookies v prohlížeči. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.06.13 21:51

Ahoj. Vzpamatuj se . Já jsem rád, že mě tenhle systém už konečně dal pokoj. Neustále mi lživě propojoval různé kontakty. A neustále vyžadoval nějaký prachy. Dlouho se mi nedařilo se z toho odhlásit. Byl až nechutně přílepnej. Nebo, je možné, že by s Badoo měl někdo dobré zkušenosti?

Od: izidor
Datum: 22.06.13 10:26

Nikdy jsem nebyl přihlášen ani registrován na Badoo. Ale poslední dobou ni z Badoo chodí vzkazy od nějakých Janu,Květy,Petra. ale když na vzkaz kliknu tak se objeví ,,Stránka nenalezena." Proto ten zájem. Dám to do spamu a je to vyřešené.Dík za Tvůj názor.

Datum: 22.06.13 10:30

ano to je finta tohoto systému, kdy se snaží nalákat neznámé kontakty na "zprávy" pro tebe od někoho koho ani neznáš. Už kvůli tomu mi tento systém přijde podvodný... ač možná jen podvodně získává uživatele.

Od: hugomertin
Datum: 06.02.14 12:20
Proč mi to píše error 500? Nejdříve mi začne něco odpočítávat,a pak se to opakuje...
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.