Orální sex nezávazně - ano či ne?

Od: Datum: 19.06.13 23:46 odpovědí: 17 změna: 21.06.13 07:19
Dobrý den, je mi 16 let. Kluka nemám a na normální sex ještě nejsem připravená. Mám však kamaráda se kterým občas o nějakejch těch prasečinkách pokrcáme. Jednou jsem mu. Říkala, že by mě zajímalo jaký to je mít orální sex. On se mi nabídl, že to můžeme zkusit a že to nic nebude znamenat. (on je taky panic- takže pohl. Nemoci nehrozí) Mám do toho jit?
avatar
administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: falafel
Datum: 19.06.13 23:49
 

Jo, jdi, YOLO (žijeme jen jednou), nemáš co ztratit, a jestli to nebude nic znamenat, tak se není čeho bát, jen se ujisti, že kamarád je opravdobvý kamarád a ne nějaký podrazák, který potom vše vykecá kamarádum :) ale za mě určitě ano

 
Od: axlik*
Datum: 19.06.13 23:50
 

To je fakt nádhera :D jo jdi, v klidu, buď za (pardon) děvku..To je hnus, proč si radši proboha nenajdeš kluka kterýho budeš mít ráda a nepoznáš to s ním? Kdyby mi tohle o sobě řekla nějaká holka tak s ní už ani nemluvím...

Ohodnoceno: 3x
 
Od: askmenow*
Datum: 19.06.13 23:51
 

Já bych do toho nešla a to nejsem žádná puritánka. Bude to divné, trapné, takovéhle věci, když se domluví nikdy nejsou přirozené.
Navíc ve svém prvním vztahu jsme si s tehdejším přítelem užívali právě to, že svou sexualitu objevujeme společně, spoustu věcí zkoušíme poprvé a tak dále.

Navíc, co bys vlastně, kromě ukojení zvědavosti, měla z toho, že bys kamarádovi poskytla orální sex?

A další ěvc k zamyšlení: ať chceš nebo ne, ať si předem dohodnete cokoli, budete na sebe potom koukat jinak. Kamarádství to moc nesvědčí.

 
Datum: 20.06.13 00:27
 
avatar

Máš-li jakékoliv pochybnosti (jinak by ses neptala), NE!

Sex není hračka ani "cvičení na zhubnutí", nejde o "něco nazávazného". Podle mne sex patří k partnerskému (nikoliv ke kamarádskému) vztahu.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.06.13 06:41
 
avatar

Myslím si, že veškeré sexuální praktiky patří k milostnému životu. S někým, ke komu cítíš víc, než k ostatním. S kamarádem, který Tě za pár týdnů na ulici třeba ani nepozdraví, se toto nedělá. To by mohl chtít po Tobě třeba řidič v autobuse, řezník v krámě, nebo zahradník v parku. A se všemi bys do toho šla?

Tohle jsou věci, které se opravdu schovávají pro trvalý a krásný vztah mezi mužem a ženou. Co dalšího bys, proboha, chtěla ještě s kamarády zkoušet? Až si najdeš někoho skutečně z lásky, budeš už natolik "ozkoušená", že dotyčný raději uteče.

Jsi asi hodně prostoduchá, bavíš se s kamarády o podobných choulostivých tématech a tak jeden z nich se rozhodl Tvé naivity hned využít. Příště se raději bav s kamarády o hudbě, literatuře, přírodě a ne o podobně důvěrných věcech.

Napadla mě jediná věta /z filmu Dědictví aneb.../. Ku-va je to, žádná hérečka! *bzum* Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: lolec
Datum: 21.06.13 07:19
 
Zijete moc postaru. V dnesni dobe se mladi lide doopravdy nebavi o literature. *smich* I ja se s kamardkami normalne bavim o tematu sexu a buh vi cem. Nevidim v tom problem, je to tema jako kazde jine (jako vase priroda atd..). Ja ji chapu, ze chce zkusit neco noveho, ale taky bych do toho nesel. Tohle si nech pro tveho pritele a uzijes si to mnohem vic ;).
 

 

Od: honza52
Datum: 20.06.13 07:04
 

Záleží jen na tobě Jen bych k výše uvedeným přispěvatelům podotkl, že přirovnávání sexuálních hrátek v dospívání ke k_rvám a d_vkám apod. mi přijde dost nemístné. Jinak se musíš sama rozhodnout co zda se ti do toho chce nebo ne. Podstatné je ale to, že pokud do toho půjdeě není na tom nic špatného, jak se ti tu snaží naznačit! Musíš si říct plusy a mínusy. Plus je určitě to, že si vyzkoušíš co tě evidentně láká a vpřípadě, až najdeš toho pravého tak může ocenit "zkušenější" holku. Mínusy jsou tam ale také, případnému partnerovi by to mohlo i vadit (ale chlapům obvykle vždy vadí minulost přítelkyně, a to neznemená, že musiš být panna do 30) a největší minus vidím v tom, že tímto krokem se může změnit jeho vztah k tobě, jasně, že ti říká bude to "jen tak" apod. ale on by mohl poté chtít něco víc a pokud ty ne, je kamarádství ta tam! To je nevýhoda sexu s kamarádem :-/

 
Od: vlasatec*
Datum: 20.06.13 07:28
 
Za mě určitě ne. Zkus to vydržet pro toho koho budeš mít opravdu ráda, pak v tom bude i něha. To ti kamarád nedá, to už si to rovnou můžeš dělat sama. Řeči typu, že budeš lehká mají smysl, za mě by jsi lehká byla.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.06.13 08:07
 
avatar

Já v tom nevidím sebemenší problém. A některé odpovědi mi tu zavání zapšklým puritánstvím *frajer*

Koneckonců, orální sex má přecejenom blíž k mazlení než ke skutečnému pohlavnímu styku.

doplněno 20.06.13 08:23:

Jsi ve věku, kdy se dělají první kroky a získávají první zkušenosti. A je fajn je získávat podle svýho a způsobem, který sama uznáš za vhodný, a ne podle toho, co ti někdo napíše na poradte.cz. Protože každý jsme jiný a jak vidíš, odpovědi jsou od jednoznačného ano po jednoznačné ne.

*placni*

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 20.06.13 08:14
 
avatar

jestli čekáš, že se u prvního sexu budeš vznášet, pak asi budeš zklamaná. Po prvním orálním sexu budeš znechucená.

A hlavně si dej pozor na charakter toho kluka. Kluci při pivní zábavě obvykle obvykle dávají k lepšímu všechny detaily.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 20.06.13 08:18
 
avatar

Experimentovat se nemá. Experimentovat se MUSÍ! :)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.06.13 08:29
 
avatar

Dobrý den. Vy chápete sex jen jako prasečinky? V tom případě klidně zkuste. A přijďte nám pak říct, zda jste svoji zvídavost uspokojila, jaké to bylo a co Vám to do života přineslo. Stejně si nakonec uděláte, co budete chtít, bez ohledu na to, co se z této diskuze dozvíte, či nedozvíte...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.06.13 10:13
 
avatar

Je to jen tvá věc, jestli do toho půjdeš, nebo ne. Ostatním do toho nic není a ty řeči okolo jsou jen vlastní pocity diskutujících. Zvaž všechny pro a proti, pokud se na to cítíš, tak do toho běž, pokud ne tak nech být.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: mike32*
Datum: 20.06.13 13:48
 

Přesně TAK! Za mě - JDI DO TOHO a kamarádovi dávám palec nahoru ... *palec*

 
Od: pekarekmilos11l
Datum: 20.06.13 15:08
 

Pročetl jsem si všechny příspěvky v diskuzi a musím konstatovat, že většina diskutujících zřejmě neví, jak to dneska mezi mladými chodí a jsou trošku puritánští.

Samozřejmě, pokud chceš, tak to zkusit můžeš, na tom není nic špatného! Dnes je velmi, velmi málo lidí kteří začnou s někým chodit a jsou úplně neposkvrněni(tzn. neměli předtím žádnou sexuální zkušenost). Tak nějak zřejmě se počítá s tím, že každý už nějakou tu zkušenost má. Mimochodem, pokud nemá, tak se tady na Poradte.cz hemží dotazy, jestli není divný.

Nevidím důvod, proč bys nemohla kamarádovi vyhovět. Pořád lepší když poskytneš kamarádovi orální sex, než kdybys ho poskytovala nějakýmu cizímu chlapovi! Můžeš si v klidu všechno vyzkoušet a pak budeš už vědět, co a jak. Navíc orální sex není sex v pravém slova smyslu a v současné době je velmi praktikovaný. Vždyť kolikrát chtějí orální sex poskytnout kluci od svých spolužaček, možná i ty jsi už nějakou takovou nabídku dostala.

Dneska, kdy hodně holek přijde o panenství s úplně cizím klukem na diskotéce, je tohle určitě menší zlo. Nenuť se do nějakého vztahu s klukem, jednak na ně máš čas a navíc dost možná by tě on do toho sexu nutil. Kamaráda už snad nějakou dobu znáš a tak víš, co od něj můžeš čekat.

 
Datum: 20.06.13 16:18
 
avatar

dle mého názoru orálníi sex taky sex .. ale tak řekla bych že káždá žena ví, kde jsou její hranice a pokud ti není proti mysli dělej co uznáš za vhodné.. ale zamysli se nad tím jestli ti stojí za to riskovat fakt že se kamarád bude chtít pochlubit min. svému nej. kamarádovi a nevím nevím jak se potom na tebe budou koukat ti další kteří se to zaručenně dozvědí. být tebou počkala bych a spojila bych to s prvním milováním s klukem kterého budeš milovat a věř že to bude uplně o něčem jiném.. pěkné léto přeji;)

Ohodnoceno: 3x
 
Od: danielah
Datum: 20.06.13 16:30
 

Děkuji Všem za odpovědi. Rozhodla jsem se, že do toho nepůjdu. Po přečtení mého dotazu mě někteří nazvali ne příliš hezkými jmény a když se tak na to podívám, tak se vám nedivím. Když jsem se dočkala takové reakce od lidí, které neznám, nechci ani vědět jak by reagovali moji známí.

Každopádně děkuji za názory,
danielah.

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.