Kde koupit krátké pánské šortky?

Od: Datum: 19.06.13 15:11 odpovědí: 9 změna: 23.06.13 09:50

Dobrý den,

sháním na léto nějaké krátké šortky jako třeba: http://www.freefashion.cz/med…lothing_221732_e0ae1cfcbd.jpg

avšak v pánském provedení.

Existuje na internetu nějaký obchod, kde takové kratší kalhoty mají?

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.06.13 15:20

http://www.kappahl.cz/categor…ke_obleceni/kategorie/sortky/

doplněno 19.06.13 15:22:

jsou ale asi trochu delší, včera jsem viděla pána s krátkými - měl je ustřižené

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.06.13 16:06

chapu , ze si toto veme baba , ale chlop? To musi byt strasne ... *ee*

Datum: 19.06.13 16:30

Toto se už dááávno nenosí. Mladí kluci vůbec ne a staří pánové jsou v tom strašně srandovní. A trapní! Zvláště pak, když si k tomu vezmou bílé ponožky do sandálů.:D

Od: hm®
Datum: 19.06.13 16:58

Pro @h : Co je na tom strašného? Ať si každý nosí, co chce a co mu vyhovuje. Je divná doba. Ženský vystrkujou prsa z výstřihů, pupky z triček, zadky z kalhot, záda holá, normálně chodí v plážových ťapkách ... a chlapi by měli nosit kalhoty dlouhé aspoň ke kolenům, trička s rozepnutým nanejvýš jedním knoflíčkrm a koupat se jen v pyžamu? Není to nějak naruby?!

doplněno 22.06.13 23:43:

Ha, teď koukám, ta slečna na fotce v otázce se navezla do pánských kalhot! To, co má na sobě, jsou pánské kalhoty. Ale mají nezvykle nízko pásek.

Od: trainee
Datum: 22.06.13 20:41

Taky mě současná móda dlouhých pánských kraťasů docela štve. Je třeba trochu improvizovat, tedy zkrátit delší, nebát se zkusit dámské nebo nakoupit v zahraničí např. http://www.rufskin.com/cart/shorts.html . Krátké pánské šortky vypadají dobře. Lidé bez předsudků to ocení, tak si z předchozích poznámek nic nedělejte.

Datum: 23.06.13 08:38

Není toto obchod pro geye? ;) Tyhle šortky evokují čepici, koženou jakoby z uniformy :D

Datum: 23.06.13 09:46

Obchod je pro kohokoliv... Nabízí sice odvážnější střihy, ale přesto většina zákazníků je jistě heterosexuální orientace. Stejně jako v případě podobných obchodů pro ženy. Koukněte třeba na ty zelené maskáčové kraťasy. Jsou to normální šortky, jen o něco kratší, než běžné současné po kolena dlouhé kraťasy. Na ulici normální chlap v tom nijak zvlášť nápadný nebude.

Datum: 23.06.13 00:10
Nedokážu si představit, že bych něco takového nosil. A to mi manželka říká, že mám docela pěkný zadek :-D Na chlapovi vypadají takhle krátké kraťasy legračně.
Ale i já jsem toho názoru, ať si každý nosí co chce.

Datum: 23.06.13 09:50

V 70. - 80. letech to nosil kdekdo, nijak legrační to nebylo. Kratší kraťasy jsou v létě pohodlnější. Před několika lety se objevila móda sytě růžových triček, znám několik mužů, kteří je nosili/nosí a rozhodně to nebyli gayové. To jsou právě ty společenské předsudky. Kdo trochu vybočuje z udaných norem, byť zcela nevinně, je ve vaší společnosti podezřelý.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.