Slizký výtok z pochvy

Od: Datum: 18.06.13 12:08 odpovědí: 5 změna: 18.06.13 23:30
Dobrý den.
Už od dnešního rána mám nějaký průsvitný výtok z pochvy, na dotek je to jako "žele".Je to hodně nepříjemne a ikdyž se mi nechce čůrat,musím jít na toaletu se utřít,protože mám tam nějak mokro.Je to podobné,jak bych byla vzrušená,ale vzrušivost v tomto případě zamítám.Na kalhotkách mám žluté mokré slizké flíčky.Myslíte, že to bude něco vážného.Menstruaci jsem měla před týdnem.Sex jsem neměla.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 18.06.13 12:13

Není to nic vážného,nebojte;)http://gynekologicka-onemocne…rave.cz/gynekologicke-vytoky/

doplněno 18.06.13 13:14:

http://www.ulekare.cz/nemoci-vysetreni/posevni-vytok

doplněno 18.06.13 13:59:

Martina:*palec*Přesně takhle jsem to myslela,jedná se povětšinou o ten samočistící efekt *palec*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.06.13 13:51

Bezte ke gynekologovi, pres net vam nikdo neporadi, jen ok muze udelat testy a zjistit, zda je co resit. Navic tyto veci zlobi nejvic v obdobi takovychto veder, pokud to nechate rozjet, muze z toho byt pekny zanet vajecniku s nasledky

Datum: 18.06.13 13:56

Může se jednat o lehký zánět, ale také o přirozený "samočistící" výtok z pochvy. Některé ženy ho nemají vůbec, jiné jej mají málo, další více. Některé používají denně slipové vložky. Takový výtok je neškodný a naprosto normální.:)

doplněno 18.06.13 13:57:

Ještě abych doplnila, takový výtok je průhledný a bez nepříjemného zápachu.

doplněno 18.06.13 14:02:

Wamp*placni*

Bohužel je ještě stále zažraný názor, že každý výtok je nutně špatný.

Datum: 18.06.13 19:06

Nemůžeš mít ovulaci...? To ětšinou bývá výtok pár dní... a v kalhotkách dost mokro..

Ohodnoceno: 2x

Od: monika23
Datum: 18.06.13 23:30

Jsem přesvědčena, že se jedná o ovulační sekret.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.