Urad prace - student

Od: Datum: 17.06.13 21:17 odpovědí: 6 změna: 18.06.13 09:40
Dobry den,
Potrebovala bych poradit ohledne studia na vysoke skole. V cervnu 2010 jsem ukoncila studium na stredni skole, v srpnu jsem zacala pracovat a zaroven studovat kombinovane studium na vysoke skole. Nyni jsem vystudovala bakalare a na magisterske budu pokracovat na dennim, z prace jsem dala vypoved. Nyni jsem uz mesic na uradu prace a dostavam davky v nezamestnsnosti (45 %), ktere bych mela dostavat do zari. Jenze jsem byla prijata na denni studium a 10.7. mam zapis. Znamena to tedy, ze davky dostanu pouze do cervence?

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pt®
Datum: 17.06.13 21:22
avatar

Jakmile nastoupíte na denním studium, musíte se k tomu datu odhlásit z ÚP a tím končí i Vaše dávky. Jinak byste je musela vracet. - pt

doplněno 17.06.13 21:23:

Datum zápisu nemá na nic vliv.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ellis*
Datum: 17.06.13 22:06
Takze rozumim dobre tomu, ze toto neplati?
http://www.kampomaturite.cz/k…tudenti-a-nezamestnanost-2013
Od: pt®
Datum: 17.06.13 23:26
avatar

"elis", vše platí a Vy podmínky splňujete. Až nastoupíte na denní studium, tak musíte být vyřazena z evidence. Již nebudete uchazeč o zaměstnání a studentka denního studia.

doplněno 17.06.13 23:27:

oprava: ...ale studentka denního...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.13 08:36
avatar

dnem nastoupeni na VS , se odhlasis z UP a budes studentka denniho studia ... a ano zapisem se stavas studentkou

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.13 09:40
avatar

Jestli jste v uplynulých 2 letech získala potřebnou dobu důchodového pojištění (minimálně 12 měsíců pojištění) zaměstnáním, měla byste podle mít nárok na podporu až do září.

Ale přesně Vám to řekne Vaše zprostředkovatelka na ÚP.

___ Odkazy:

Zákon o zaměstnanosti (§ 25, odst. 4)

Práva a povinnosti uchazečů o zaměstnání (Portál MPSV)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.