Co s tím?

Od: Datum: 15.06.13 12:59 odpovědí: 2 změna: 15.06.13 14:03

Dobrý den Vám šem. PP u nás ve firmě má sjednaný do 28. června tohoto roku. Budou to přesně dva roky co tam budu. Praxe je u nás taková, že kdo tam vůbec vydrží tak dlouho,umí dělat a není blbej, tak mu prodlouží smlouvu na dobu neurčitou. Můj mistr na mě vypracoval hodnocení s výsledkem 100% s doporučením prodloužit smlouvu na dobu neurčitou. Odnesl ho manažerovi našeho oddělení. Ten ho odmítl přijmout s tím, že ho má mistr přepsat že jsem dement a že doporučuje abych přestoupil pod agenturu. Můj mistr to odmítl. Manažer pokrčil rameny a hodil to do šuplíku. Pár mistrů už toto donutil udělat a zaměstnanci pak raději zkončili, než být agenturní. Podotýkám že jako agenurní zaměstnanec bych bral cca 8tis. místo nynějších 14tis. Ptám se. Co s tím můžu dělat? Mám to hnát výš ve firmě a stěžovat si? Nebo se obrátit na úřad práce na pracovně právní vztahy? Normálně bych to neřešil a možná i rád tam zkončil. Je to opravdu špatná a velmi náročná práce. Ale v dnešní době není kam jít. Práci potřebuju...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.06.13 13:28
avatar

Zdravím,
na jednání frmy sám vidíte, jak si vás váží a cení. Myslím, že nemáte moc nad čím přemýšlet - intenzivně hledat jinou práci a jakmile ji najdete, tak odchod.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.06.13 14:03
avatar

Souhlasím s Ronyxem, najděte si jiné zaměstnání.

Nemůžete dělat vůbec nic:

Pracovní poměr sjednaný na dobu určitou nazavazuje ani jednu ze stran k jakémukoliv pokračování - k prodloužení stávající ani k uzavření nové smlouvy. N pracovní smlouvu na dobu neurčitou neexistuje žádný "nárok".

Obrátíte-li se na nadřízeného zmíněného manažera, nedocílíte pravděpodobně ničeho. (Podle mne jedná manažer na základě instrukcí vedení firmy.)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.