Jak nastavit prihoz na aukru

Od: Datum: 14.06.13 10:37 odpovědí: 8 změna: 14.06.13 16:07

nevite nekdo jesti a jak jde nastavit automaticke prihazovani na aukru kdyz nebudu doma? nekde jsem cetla ze jde nastavit castku do ktere jde prihazovat a udela to pc automaticky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.06.13 10:40

Prostě dáte nejvyšší částku kterou jste ochotna přihodit, a systém Aukra bude přihazovat, dokud vás někdo nepřehodí.

doplněno 14.06.13 10:42:

Příklad.

Startovací cena je 100, vy dáte maximální příhoz 300.

Cena bude pořád 100.

Někdo přijde a přihodí 150, pořád máte nejvyšší příhoz Vy, a to 151.

Někdo přijde a přihodí 290, pořád vyhráváte Vy s 291 Kč.

Pak přijde další a přihodí 400 Kč a vyhrává on, zatímco aktuální cena je 301 Kč.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.06.13 10:42

Přihoď tam maximální částku, kterou jsi ochotna dát. Ona tam neskočí automaticky, ale po částech - povinných příhozech. Tak se může stát, že předmět získáš za částku daleko nižší, než jsi přihodila nebo naopak, pokud dá někdo víc než je tvoje maximální částka, tak máš smůlu.

Ohodnoceno: 1x

Od: hop®
Datum: 14.06.13 10:47

Ano, jak říká Miki, jednorázově si nastavíte maximální částku.

Příklad - vyvolávací cena je 1.-Kč, jste ochotna koupit maximálně za 200,-Kč, přihodíte tedy 200,-Kč a systém zvýší cenu na 5,-Kč (o minimální příhoz). Tato cena zůstane do doby, kdy někdo přihodí třeba na 10,-Kč, systém za Vás přihodí na 15,-Kč a opět vyhráváte Vy. Až do doby, kdy je aukce uzavřena, nebo někdo přihodí 205,- a vyhraje.

Ovšem podobné obchodování je nepraktické, pokud se sejdou dva takto přihazující kupci, cena je okamžitě na 200,-Kč a dále se zvyšuje.

Nejlepší je vyčkat na dobu těsně před ukončením aukce a přihodit teprve pak, je větší šance na výhru za nižší cenu. Vyplatí se, pokud to jde, si udělat chvilku volna a na ten konec aukce si sednout k počítači...

doplněno 14.06.13 10:51:

Je vidět, že zkušených "Aukroobchodníků" je zde více... *placni*

Ohodnoceno: 0x

Od: uska®
Datum: 14.06.13 10:49

Takže polopaticky. Mimo předměty Kup teď.

Aktuální cenu vidíš 100,- Kč, vedle je hned výše příhozu 120,- Kč. Když to jen odklikáš, tak si přihodil dvacku - povinnou. Když částku 120,- Kč vymažeš a dáš svou nejvyšší částku třeba 300,- Kč, tak se ti zobrazí příhoz dvacka (120,-) a někde v zásobě u robota máš k dobru další příhozy až do výše 300,-. To už robot pracuje sám.

doplněno 14.06.13 17:57:

zabu - díky, to jsem nevěděla neboť na Kup teď nereaguji.

Od: zabu
Datum: 14.06.13 15:03

Jen popravím. Platí to i pro předměty které mají možnost kromě příhozu, i Kup teď. Jakmile se jednou jedinkrát přihodí, ruší se možnost Kup teď.

Datum: 14.06.13 15:07

Ano, důležitá připomínka! *palec*

Datum: 14.06.13 15:59

no jo, ale pak je blbé, když něco moc chceš a někdo tě oje. přehodí třeba jen o korunu, jak se to stalo kolikrát mě...

Datum: 14.06.13 16:07

Tak dám předem o tu korunu víc, ne? *smich*

Vždycky je přece nějaká hranice, jakou cenu jsem ještě ochoten akceptovat a jakou už ne. Tuto hranici dávám jako svůj maximální příhoz, většinou těsně před skončením aukce. Pokud vyhraju, jsem rád. Pokud mne někdo přehodí, je na ceně, kterou já už bych neakceptoval.

Navíc když mne někdo přehodí o korunu, může mít nastavené automatické přihazování o několik stovek výše, pak bych sice přihodil dvě koruny, ale stejně nevyhrál...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.