Jak vybrat penize

Od: Datum: 14.06.13 09:04 odpovědí: 5 změna: 15.06.13 10:44

zdravim mam takovy problem, potřebuju nutně vybrat penize z uctu asle ztratila jsem karttu a jhsem v praci takze se nedostanu na pobocku jedine zitra odpoledne nevite kde je nejaka pobocka otevrena zitra? a nebo jak mi ma příbuzná poslat peníze abych si je vyzvedla hned zítra třeba přes občanku něco jak moneygram nebo něco. díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.06.13 09:34

at vám příbuzná pošle peníze telegraficky a neni problém si je na poště hned vybrat

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 14.06.13 09:51

Dobrý den, v sobotu (a odpoledne) nebude otevřená asi žádná banka. Pokud jde o ztrátu karty k bankomatu, tak si ji okamžitě telefonicky zablokujte. Ale, to asi víte. Peníze bych si asi zkusil zatím půjčit od známého a potom okamžitě zase vrátil. Získáte tak čas na řešení situace. Zdravím!

doplněno 14.06.13 09:55:

Pošta má v sobotu otevřeno také jen dopoledne. Ovšem, ve větším městě to takto nemusí být a jedna pošta může mít otevřeno i odpoledne. V Praze, na té hlavní, by to neměl být problém.

Od: au1
Datum: 14.06.13 09:55

záleží jak kde, třeba ČS má otevřeno spoustu poboček, v sobotu i v neděli. Osobně chodím v brně do Vaňkovky. Dotyčná ovšem zapoměla napsat, o jakou banku a město se jedná, takže moje rada jí bude asi k exkrementu :)

Datum: 15.06.13 09:50

No já si myslím, že někdo už peníze vybral za vás *smich* Opravdu řešit jak vybrat peníze než ztracenou kartu, bych spíš zvedl telefon a kartu hned zablokoval.

Od: buss®
Datum: 15.06.13 10:44

Je třeba sednou k počitadlu a hledat, která banka je otevřená, některé ano, ovšem ve véélkých městech.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.