Sázení live v průběhu zápasu

Od: Datum: 13.06.13 16:22 odpovědí: 5 změna: 05.12.15 19:37

kamarád mi poradil sázet ve fotbale od 40. nebo 86. minuty na to že nepadne žádný gól tak že jsem si to zkusil nanečisto řekl jsem si že mám jako 1000,. Kč a týden jsem zkoumal jak to vychází při 2 sázkách denně byly pouze 2 proherní takže jsem to zkusil s penězi a výsledek?
velmi lukrativní výdělek 4000,- za 7 dní jenže jsem pak byl nenasytný a sázel třeba i od 80. minuty no a ze zbylých 4000 mám 1500 na internetu většinou psali že tetnto tip sázení je k ničemu můj názor je že když člověk dodržuje pravidla které si určí a nebude bláznit že to i docela vychází.
Jaký je váš názor?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zaba
Datum: 15.06.13 03:54

Mám takovýto názor(i když neporadím tak, jak by sis asi přál, ale třebas, pokud poslechneš Tě či Vás ochráním před zkázou):

Tento týden ve zprávách: 25 letý kluk odsouzen na 15let vězení a vyplacení 2krát 0,5milionu dětem po zabité

Klučina se začal zabývat právě tímto sázením...až se tak dostal do dluhu ...a ten dluh splácel dalším dluhem a dalším...až už nebylo kam. V bytě paní z Providentu, která mu fyzicky peníze na dluh půjčovala, se naštval, nebot mu řekla, že když nemá z čeho splácet, že ho jako nepllatiče vyvěsí všude a poškodí jeho čest(aby tak z něho peníze dostala), a on něco vzal a ve zlobě ji praštil a pak píchl párkrát nožem do břicha...a tak mladý šikovný chlapec si títmo sázením život navždy zničil...

Radím Ti, nedělej to. I Bůh-ten co Tě stvořil-radí v bibli-svém Slově nehrát žádné hazardní hry, vsízení, apod...děláš-li to i přes Jeho radu a příkaz, spadáš do drápů Satana a toho, že on má touhu zničit Tě, tvůj život. Bůh Tě svým slovem chrání, důvěřuj Jeho lásce.

Moji spolupracovníci též to hrají...a jsou už zadluženi(stále nemají peníze, krátce po výplatě a to jsou mladí a žjí u rodičů např.takže má minimum výdajů)...bojím se jak to s nimi dopadne, zdá se, že už tomu trochu propadli, jen doufám, že už nejsou závislými.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.06.13 13:39

Děkuji za vaši radu nechal jsem toho hned jak jste mi to poradila takže ani koruna vklad a za peníze které jsem mněl na to že je vložím do sázek jsem si schoval na účet a za třetinu koupil novou košili :D myslím že máte pravdu je lepší se tomu vyhnout než tomu uplně propadnu

Děkuji

V.K.

Od: k2
Datum: 24.06.13 14:14

...a tak mladý šikovný chlapec si títmo sázením život navždy zničil...

Technicka poznamka: neznicil si ten sikovny chlapec zivot spise vrazdou nebo pokusem o ni?

Zbytek radeji nekomentuji, protoze pri cteni se mi vybavuje postava Neda Flanderse...

Datum: 24.06.13 13:58

Já jsem co se sázení týče tradicionalista, proto v LIVE sázení moc nejedu, ale sázím klasické události 1, 0, 2,, popř. 10, 02...a občas, že padne určitý počet gólů apod... dobré je se soustředit na jeden sport a třeba i jednu ligi, nebo třeba zemi a sledovat ji, brát statistiky jako pomocníka, ale zároveň regovat na současnou formu atd... ještě v době, kdy kanceláře nenabízeli podorbné statistiky, tak jsem si je vedl sám (MBL - baseball) a jelikož tam jsou velice pěkné kurzy a opravdu na tom šlo hezky vydělat...i když je otázkou, co si pod pojmem vydělat představuje...ale pokud se člověk drží při zemi a má jsanou strategii a nepodlehne při první prohře, že to potřebuje hned zpátky, tak si myslím, že měsíční zisk na úrovni 20 - 30 000 Kč/měs. je reálný...ale nelze začínat s 10 Kč, to je jasné . A taky je třeba počítat, že mohu přijít o vše - i když se toto riziko dá velice eliminovat, ale nilkdy nezmizí...

Sázení na sporotvní události mám daleko raději, než nějaké kasíno... protože se tam lze výsledek ovlivnit získanými informacemi apod... na ruletě moc ne... i když moje zkušenost s ruletou je pozitivní... zkusil jsem jí dva dny za sebou... první den za půl hodiny zisk 12 000 Kč, druhý den ztráta 8 000 Kč za hodinu... tak jsem toho raději nechal a zůstal jsem v plusu. A zůstal jen u sportu.

Datum: 05.12.15 19:37

Dobrý den a mohu se zeptat na co konkrétně sázíte vy? Moje strategie se moc neprosadila*bzum*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.