Přítelkyně mě podváděla s nejlepším kamarádem

Od: Datum: 12.06.13 16:11 odpovědí: 16 změna: 14.06.13 16:13

Za chvíli máme výročí spolu 6let. A před týdnem jsem zjistil že mě podvádí s nejlepším kamarádem. jsem z toho v pr... protože posledni dva měsíce se zdáli být téměř ideální. Před tím to zas tak ideální nebylo protože jsme si hodně nadávali. chyba to byla určitě obou ale co ted? Zjistil jsem to jen proto, že ikdyž jsme se chovali ty posledni dva měsíce k sobě pěkně,tak se mi vyhýbala a nechtěla se mnou nic mít. Tak sem se podíval do historie a nemohl jsem tomu uvěřit! říkate si proč jsem se tam díval,nikdy jsem to neudělal ale věděl jsem že ona mi pravidelně prohližela telefon a ted když jsem měl velké pochybnosti tak sem se tam podíval. Trochu jsem na nu zatlačil ale ona to svádí na mě a vůbec se necití ani trochu vinná. Ted nějak spolu slušně komunikujem,ona se tváří a dělá joko by nic. Ale mě to pořád sere a strašně mě to deprimuje. Nejhorší že ten kamarád ji miluje a ona jeho. Co mám dělat když chcu aby mě milovala a aby náš vzah by lpěkný? máme spolu 3leteho malého chlapce a ona má 7letého z předchozího vztahu. Oba jim nechcem ublížit a ona tvrdí že chce zůstat kvůli dětem. Ale má to cenu? Jak se dá takhle žít spolu pod jednou střechou, když už mě nemiluje a myslí pořád na jiného. a ještě aby toho nebylo málo, zpravujem spolu starší dům a splácíme hypotéku. Poradte mi co mám dělat? Mám se snažit abych byl lepší než ten kluk,pomože to? Poradte prosím, nebo mi zdělte vaše zkušenosti. Budu rád.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: cobrak*
Datum: 12.06.13 16:28

Je to mrcha, která si od Vás zaslouží tak akorát kopnout mezi půky a vyhodit na ulici. A to hned dvakrát. Jednou za to, že Vás podvedla a podruhé za to, že to svádí na Vás. Ona roztáhla nohy jinému, NE VY!

Ohodnoceno: 4x
 
Od: vlasatec*
Datum: 12.06.13 16:35
Pokud chcete být platitel hypotéky a chůva dvou dětí, zůstaňte spolu žít jako kamarádi. Pokud to nevyhovuje dohodněte se na rozdělení hypotéky a rozejděte se. Každopádně si to musíte rozhodnout sám. Pokud vás nemiluje tak s tím těžko něco uděláte.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.06.13 16:49
avatar

Je to tezke kazdy se zachova jinak,ale jak se rika-kdyz cuba neda pes neskoci-a kdyz ma tudle slepici nemoc,ze zanasi ja,bych sel od ni je to zrada duvera je pryc neni na cem dal stavet budoucnost zaklady ona zborila.Pripojim se,at tahne kopnout do pr..*hej*

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 12.06.13 17:40
avatar

Marjá panno...

Vaše přítelkyně je normální děvka a k tomu stíhačka, protože normální ženská chlapovi rozhodně "pravidelně neprojíždí telefon".

Když roztáhla nohy jednou, udělá to i podruhé, pak potřetí a pak budete za vola už zkrátka pořád. Je na Vás, zda takový život chcete, skousnout se dá leccos. Zůstávám v nefugujícím a rozvráceném vztahu kvůli dítěti je ale bohužel hloupost, kterou potvrzují i dětští psychologové. Třeba přítelkyni za pár měsíců spadnou růžové brýle, ale když zažijete dvojitou zradu od přítelkyně i nejlepšího "kamaráda", tak pochybuji, že budete přítelkyni ještě někdy věřit.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 12.06.13 19:05
avatar
No to co mas doma postava u E55 a nasadila ti pěkny parohy ale toho se neděs dohodni se s ni na rozchodu. A tomu tvymu kamaradičkovi ustřel pinďo...a ať si to pamatuje!
Ohodnoceno: 0x
 
Od: will
Datum: 12.06.13 19:47

je to těžké budu se muset rozhodnout. A to musím konstatovat, že mě dohnal osud. protože když jsme se potkali, tak byla vdana a měla 1,5 ročního kluka. mě bylo 20 a ji 26. ja sem si od toho nic nesliboval ale ona mě prostě zbalila. říkal jsem jí, že to nemá cenu, že to špatně dopadne a nechtěl jsem rozvracet rodinu a zničit klukovi život.nakonec to dopadlo tak, že jsme se museli spolu někam odstěhovat. A ted po 6 letech, to zažívám z opačné strany. Hold lidé jsou hloupí a já též:(

Datum: 12.06.13 20:40
avatar

Je zamilovaná *smich*. D*vka s duší princezny to je snad ta nejhorší kombinace ženský. Od toho ruce pryč bohužel si to pojistila už děckem :(

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.06.13 00:46
avatar

Hodně komplikovaná situace. Bohužel znám tento typ ženské i z příbuzenstva. Je to prostě dané typem povahy. Některé ženské se řídí spíše rozumem, najdou si partnera a tomu jsou věrné vždy a za všech okolností. Potom jsou ženské jako Vaše přítelkyně, které se rozhodují pudově, emotivně. Její současný partner ji přestane bavit, už je po stádiu největší zamilovanosti, tak si najde nového. A potom dalšího a dalšího. Tyto ženské dokážou chlapa přesvědčit k čemukoliv, bývají hodně přesvědčivé díky svému emotivnímu rozhodování a jednání. Takto asi ulovila Vašeho nejlepšího kamaráda, mimochodem pěknou svini, tohle se mezi kamarády nedělá.

Vzhledem k tomu, že píšete zde na Poraďte a nejste ve vazbě za dvojnásobnou vraždu nebo alespoň ublížení na zdraví, budete asi mít poměrně klidnou povahu. Takže byste možná zvládnul život ve formálním svazku s tím, že Vaše žena to teď nějaký ten rok potáhne s Vaším kamarádem, potom zase třeba s nekým jiným. Možná ho přesvědčí, aby se jí a jejich dvou dětí ujal. Nebo k tomu přesvědčí nějakého dalšího budoucího přítele. Těžko říct. Já bych tohle asi nezvládnul.

No ale jak z toho? Další možností je zvednout koule ze země a situaci rázně srovnat - pokud se chcete pokusit o záchranu vztahu. To znamená si ručně promluvit s kamarádem nebo mu nějak jinak vysvětlit, že to s tou děvkou stejně nemá budoucnost a že ho stejně odkopne za rok až se jí omrzí. Potom "srovnat" přítelkyni a domluvit se na závazných pravidlech soužití. Možná prostě z Vás má dojem, že jste měkota a tak si dovolila z Vás udělat paroháče. Kdyby ten dojem neměla, těžko by si to dovolila. Tyhle ženské potřebují pevnou ruku, musí vědět, že si určité věci nemůžou dovolit, chlap nad nimi musí mít převahu, žádné "rovnocenné" partnerství nepřipadá v úvahu. Je možné, že když uvidí, že máte situaci pod kontrolou, zase si Vás začne vážit. Ale je malá pravděpodobnost, že tohle vyjde. Asi bude nejlepší se na ni vykašlat a dále s ní jednat jako s nenapravitelnou děvkou. Rozdělit majetek, na dítě platit (pokud je skutečně Vaše). A začít hledat nějakou ženskou s mozkem v hlavě se kterou bude možné plánovat budoucnost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.06.13 06:03
avatar

Docela se tady už začínám ježit, když čtu slova "přítel, přítelkyně". Přítel je ten, co pomůže, co nezradí. Když Vám baba skotačí vesele s jiným, asi to nebude ta pravá "přítelkyně". Bylo by určitě lepší používat slova jako: partner, partnerka či druh, družka. Ale nebudu tady slovíčkařit.

Ta vaše partnerka evidentně přemýšlí úplně jiným orgánem, než je mozek. Ale to jste nakonec, mohl předvídat. I Vy jste ji potkal už jako zadanou, s dítětem a dokázala ten svazek rozbít. Neměl jste do toho jít už tehdy. Vy jste s ní žil, měli další děcko a ona teď opět Váš vztah rozbíjí kvůli jinému. Co čekáte? I kdybyste s ní i nadále zůstal a všechno překousl, určitě jí brzy přeběhne přes cestu nějaký Váš další kamarád. A Vy budete třeba pečovat o další děti, které ani nebudou vaše.

Takovou bludičku, která neví, co by, opravdu nejlepší kopnout do zadnice. Budete se jen nervovat a ona pokukovat po ostatních, který by si dal říct. Navíc Vám hraje na city, nechce rozvrátit váš společný vztah kvůli dětem, ale toho druhého pána miluje. Co myslíte, že bude dál? Nic pěkného. Buď zůstane s Vámi a důvěra už bude v čudu, nebo se stejně bude stýkat s jiným /či jinými/. Ať už tajně, nebo s Vaším vědomím. A možná Vám brzy přinese do rodiny další přírustek.

Je to jako v té písničce, kterou jsme kdysi zpívali u táboráků:

Já jsem si ji pomiloval, brácha si ji vzal,

měli kluka, ten byl po mně, já jsem se jim smál...

Až na to, že Vy se určitě smát nebudete, spíš brečet. *plac*Proto bych opravdu radila to skončit, nevypadá to na dobrou budoucnost. Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: will
Datum: 13.06.13 16:33

jí se ale z baráku moc nechce aspon to tak tvrdila, za to ten kamarád by si ji klidně dom nastěhoval, ikdyž bydlí s tatou a bráchou. je to takovej ňouma kterej o babu ještě nezavadil ale je zas prej hodnej, ne jak já. uvidím za 2 týdny protože její mama má kulatiny a nechcu rozhádat celou rodinu.její mamě jsem to říkal a je z toho špatná. Pořád si sním píše.Takhle se nedá žít pod jednou střechou, mysli si že když se budem k sobě chovat pěkně tak to bude dobrý ale jak s ní mám takhle vydržet. To není žádnej vzah. Na sex moc nikdy nebyla což je trochu zvláštní. Taky si nenechám nic líbit ale ona většinou ty věci převrátí a hodí to na mě, ale s tim nic nenadělam protože je přesvědčivá a všichni ji věří. Chtěl bych vidět toho moulu kdyby byl na mojim místě když jsem se s ní potkal. To bylo peklo,starej nás pronasledoval,byli jsme v cizím městě a děcko to špatně neslo. Ted už je to pro něj brnkačka ale ad si to zkusí žít v takové rodině. Každopádně dostane ultimátum, at se do měsíce odstěhuje! děcka můžou zůstat jak bude třeba. :(

Datum: 13.06.13 17:09
avatar

Will - tady vidíte, že ne nadarmo se říká - nečiň druhému, co nechceš, aby někdo činil Tobě. Boží mlýny melou, viďte? Vy jste si s ní začal, když byla vdaná a teď sklízíte, co jste zasel...Proč se tolik divíte, že Vás přítelkyně podvádí? Vy jste podváděl také - jejího manžela a ona nebyla jiná...Nezlobte se, ale zrovna Vy byste jí soudit neměl. Vrátilo se Vám to jako bumerang. Vyrovnejte se s tím jako chlap a jak umíte nejlépe. Každý svého štěstí strůjcem...

doplněno 13.06.13 20:23:

No, hlavně, že to máte na koho svést...Nezlobte se, ale jste svéprávný člověk a zdá se, že sebou necháte snadno manipulovat. Vždyť máte jen to, co jste chtěl. Ženskou, která podváděla manžela a nakonec podvedla i Vás. Ona Vás sbalila a Vy jste se nechal. Je to Váš život, nikdo Vás nenutí s takovou žít, to si uvědomte. Já Vás v žádném případě nesoudím, jen je třeba si uklidit i před svým práhem. I když chápu, že je to nepříjemné. Berte to jako poučení do budoucna.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.06.13 16:50
avatar

Jak to tady od vas ctu,tak je mi jasny,ze jste straceny clovek ona vas spracuje a cirgus jede dal...*tanec*ale zivot s takovou kurv...vam nepreji ani nezavidim jina,uz nebudu.Pan Buh s vami chlape

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: will
Datum: 13.06.13 18:30

Ale jak jsem psal před tím. Ona si začala se mnou, já sem nechtěl protože se mi to příčilo. No ale jak se chcete bránit ženské která po vás jede a chce vás? Dřív nebo později stejně podlehnete. Několikrát jsem to chtěl ukončit jenže strašně řvala byla neštasná, dokonce mi řekla že se zabije. Co sem měl asi dělat? bylo mi 20 a nebylo to jednoduché. ženské jsou v tomhle na hlavu. neubránite se jim. samozrejme mám na tom také polovicní podíl.žena mužům vládne, to věděli už staří řekové.

Datum: 13.06.13 18:35
avatar

"No ale jak se chcete bránit ženské která po vás jede a chce vás?" Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.

"dokonce mi řekla že se zabije. Co sem měl asi dělat?" - už to mělo být dostatečným varováním, že slečna není psychicky v pořádku. Sorry, ale normální partner nikdy nebude vydírat a vyhrožovat takovými nesmysly. Které stejně neudělá, ale evidetně Vás těmi kecy natlačila tam, kde Vás chtěla mít. Hlavně, že máte tisíc výmluv.

Bič a pryč. Manipulativní vyděračka a ještě děvka, to je fakt hrozná kombinace.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: will
Datum: 14.06.13 15:22

že jsem udělal chybu mě žralo už od začátku. no jo, ted jsem vůl s parohama. *bzum*

Od: will
Datum: 14.06.13 16:13

nevíte jak se to řeší s dětma? kdo o tom a na čí podnět rozhoduje? chtěl bych aby moje dítě bylo jeden týden u mě a druhej u te čůzy.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.