Jak zabránit rodičům v rozvodu?

Od: Datum: 10.06.13 19:25 odpovědí: 4 změna: 10.06.13 20:20

Prosím jak mám zabránit aby rodiče se nerozvedli? Před tím byly úplně normálníale ted ne co mám prosím udelat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.13 19:40
avatar

A proč hned rozvod? Pokud se hádají nebo si nerozumí, tak to se jendou za čas vyskytne v každém vztahu. Dá se jen čekat, až to přejde.

Pokud nepřejde, vím, že to zní blbě, ale je lepší, když budou rodiče žít každý sám, než aby se denně hádali, nadávali si nebo se dokonce mlátili. Ono žít pět, deset let s rodiči, co si dávno přestali rozumět, třeba se dokonce nesnáší, děljaí si nachvály apod. je opravdu velmi, ale velmi vyčerpávající i pro tebe jakožto dítě. Obávám se, že nezmůžeš nic. Pokud se rodiče dohodli, že se rozvedou, bude to znít zase blbě, ale je to jejich rozhodnutí. Nemá cenu je u sebe držet násilím, vydíráním a podobně. To by bylo jen horší.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 10.06.13 19:59
avatar

no, obávám se, že s tím moc nenaděláš... jestli mají nějaký vážný problém mezi sebou, může to dojít až k rozvodu (ale nemusí)... můžeš si promluvit s jedním nebo i druhým rodičem, říct jim, že ti to dělá starosti, jestli na tebe vůbec myslí, že bys rád (ráda) měla oba dva... jinak nevím, co by se dalo dělat - bohužel je to na nich... držím palce

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 10.06.13 20:14
avatar

Jak já ty rozvody nenávidím a naprosto ti rozumím. Pokud rodiče nedostanou rozum, neuděláš s tím nic. - pt

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.06.13 20:20
avatar

Pokud se rozhodli a třeba si našli nové partnery tak bude tvá snaha marná. Netuším kolik je ti roků a zda tě rodiče budou ochotni vyslechnout a řeknou ti důvod proč spolu nechtějí být. Ale zkusit s nimi promluvit a zeptat se můžeš.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.