Neodepisuje - co mám dělat

Od: Datum: 09.06.13 20:19 odpovědí: 11 změna: 09.06.13 21:14

Dobrý den chtěla bych se zeptat chodím s klukem nejsme spolu dlouho, ale zamilovala jsem se do něho hrozně moc rychle všechno bylo v pohodě ještě tak před třemi dnimy když u mě byl přez noc, od tý doby jsme ho neviděla píšem si, ale je nějaky divný začíná mi ignorovat nezvedá mi telefon a mě to dost mrzí dnes měl přijet, ale neodepisuje poraďte co mám dělat :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.06.13 20:21

Vydrž Prťka vydrž :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.06.13 20:26

Ono záleží jestli na něho taky moc nespěcháš. Pokud by mě každých 5 minut někdo prozváněl nebo volal nebo pípala SMS, tak bych s tím hodil asi taky o zeď. Všeho s mírou. Maximálně 3x do dne a to je i moc. Byť se zdá, že se to lehce píše, ale je to tak. Pokud ho budeš plašit x krát za den, tak ho jen odradíš. Věř mi. Taky chce mít svůj klid. Na jednu stranu neznamená, že když jsi do něho zaláskovaná ty tak moc on, tak že on je taky tak moc. A nebo si to jen potřebuje srovnat v hlavě.

Od: nicol1*
Datum: 09.06.13 20:32

Volala jsem mu jednou a před tím jsme se ho ptala v kolik přijede,, Minulý tyden mi psal jak mě miluje a že jsme jeho největší poklad a nakonec se to vše obráti za takovou krátkou dobu nerozumím tomu a moc mi to mrzí..Nechám ho teď být jestli mě má rád napíše, ale jestli to ukončí bude to hrozný protože jsem se do kluka zamilovala po hodně dlouhé době a když se zamiluju nepřejde to dost dlouho :( děkuji za radu

Datum: 09.06.13 20:38

No, nechej ho chvilku v klidu. Třeba se ozve, ale osobně bych se na něho moc nevázal. Vypadá to, že to bude asi typický dnešní kluk, kterých je převážná většina, což asi víš, kam tím mířím. Nicméně se mohu mýlit. Do jeho myšlenkových pochodů nikdo nevidí a bůh ví kde co vyvádí. Bohužel dnešní doba je všelijaká. Jsem rád, že v ní nemusím vyrůstat já. Za nás nikdo plandavý kalhoty nenosil. To ještě nebylo. Jo a jen tak. Nejsem žádná stará páka. Do třicítky ještě docela daleko...

Datum: 09.06.13 20:46

Vím kam tím míříš kluk jen na sex, ale já jsme s nim právě sex neměla takže to bude z jiného duvodu :(..nechám to volně snad se ozve..Je to jen na něm. :)

Datum: 09.06.13 20:51

No a nebo je tady ještě možnost, že je nafouknutej kvůli tomu, že nic nebylo. V tom případě, rychle pryč od takového týpka, protože jakmile uvidí, že o něho máš stále zájem, tak je možné, že to na tebe bude zkoušet znovu, ale tak to už poznáš sama dle jeho chování a přístupu *palec*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.06.13 20:56

Tím to není on sám nechtěl :).. nechám to být snad se ozve a vysvětli mi proč nedorazil, děkuji za radu :)

Od: vlasatec*
Datum: 09.06.13 21:14
V tom případě jsi opravdu nasadila moc velký tempo a tlačíš na pilu. dělej se vzácnější a když bude mít zájem začne dobývat a když ne tak co s takovým...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.06.13 20:34

Dobrý den. Nicol, muži rádi ženy dobývají. To oni chtějí být ti lovci... U Vás si asi připadá, že on je tím loveným...Nevnucujte se, udělejte se mu vzácnější, aby neměl pocit, že Vás má jistou. Uvidíte, zda o Vás stojí, projeví zájem a ozve se...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.06.13 20:42

Souhlasím s kapkanadeje. Taky bych radši "dobýval" než aby mě někdo uháněl a cítil se, že začínám být pod pantoflem :-D

Od: vlasatec*
Datum: 09.06.13 20:52
Zájem si projevila teď rychle zatahni ruční brzdu ať to nepokazis stihackovanim. Jestli mu na tobě nezáleží a nestojis mu za "daní o sobě vědět" tak stejně stojí za prdlačku a rychle se odmiluj já vím lehko se řekne...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.