Panic po třicítce - je to divný?

Od: Datum: 08.06.13 12:42 odpovědí: 9 změna: 28.06.13 22:54

Ahoj, znám kluka (no už je to chlap) kterýmu je 33 let a ještě nikdy v životě neměl holku a dokonce je ještě stále panicem. Znám ho už delší dobu a příjde mě úplně normální, chytrý, inteligentní a moc hodný. Prostě chlap snů. Chtěla bych sním chodit, ale nevím, působí to na mě divně. Máte s tím někdo zkušenost. Nemyslím to špatně, ale jestli třeba není už nějak narušen. Měl úplně jiný průběh života než my všichni.

Díky, Jana


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.06.13 13:00

Ahoj, Tvůj přístup a názor bohužel podle mého souvisí s trendem dnešní doby. Za sebe k tomu říkám:

- samozřejmě nějaká porucha to být může, něco je v nepořádku. To vyloučit nelze.

Dnes je prostě velmi moderní přijít o "to" co nejdříve, ať už se to týká holek, nebo kluků. To znamená, že když je někdo po 20 panic nebo panna, koukají se na něj/ni ostatní divně. Ale proč, vždyť to přece není nic špatného proboha! Jsou to lidé, kteří nechtějí jít s davem, neuznávají náhodný sex, počkají si raději na svou lásku, sex jim nechybí atd. A jelikož je takových lidí dnes čím dál tím méně, tak je někteří považují div ne za podivíny. Přitom by takové lidi potřebovala naše společnost jako sůl, protože uznávají ctnost a tradiční hodnoty.

Dále, nejlepší by bylo si asi s dotyčným promluvit. Jinak nic konkrétního nezjistíš. Jeho přístup buď pramení z výše uvedeného, ale může k tomu mít i jiné důvody - například náboženské přesvědčení, nějaký mindrák(třeba údajně malý penis), sex prostě nepotřebuje.

Navíc, já bych asi nejvíce ocenil, že se vůbec svěřil s tím, že je panicem, ostatní raději zalžou.

Nevím, já bych takového muže bral být vámi hned. První krok je opravdu se osmělit a zjistit více- přímo s ním a ne zde na internetové poradně. Až podle toho, co se dozvíte, můžete se rozhodovat.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: paw®
Datum: 08.06.13 13:00
Treba jeste nepotkal tu pravou se kterou by o to chtel prijit. Treba hleda taky pannu.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: laurryl
Datum: 08.06.13 13:09

Hodně jsme toho o sobě namluvili, takže celkem dost o něm vím. V dětství až do puberty byl prý příšerně ošklivý, podobal se opici. Hodně se mu posmívali a uráželi ho. Teď sice nevipadá zrovna jako Bred Pitt, ale tak normálně. Asi z toho vyrostl. Ale ty křivdy asi nechaly dost šrámy na duši. I když ten největší hendikept je už pryč.

Od: wamp®
Datum: 08.06.13 13:32
avatar

Tak,když už jsi vyslovila jméno Brad Pitt,tak se na něj prosím tě podívej pořádně,vypadá přesně jako opičák(nic ve zlém):DPochopila jsi to správně,že křivdy zanechaly šrámy a rány na duši,a z toho se člověk dostává pomalu a těžce:(Když se tak dlouho a dobře znáte,nevidím jediný důvod mu neříci,že ho prostě miluješ,nebo nikoliv?*nevi*No,to by jsi s ním zřejmě chodit nechtěla...Dokážeš si představit,jak bude šťastný?Myslím si,že tvou lásku bude jistě opětovat,jelikož po tom všem zlém má pro něho najednou vysvitnout sluníčko*slunce*Jejdá,to je jako z pohádky ...Hodně štěstí Vám oběma:)

doplněno 08.06.13 13:44:

A ještě malý dodatek:Získat chlapa snů je cosi jako malý zázrak.*modla*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ajaja
Datum: 08.06.13 13:56

Dobry den,muj bratranec byl pry panic nekde do 36 a byl naprosto normalni muz jen neprubojny stydlin.Pak si ho jedna zena namluvila a ziji spokojene on ji uplne zboznuje,uz maji dite a verim,ze pokud ho neopusti ona on neudela nic spatneho. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.06.13 18:28
avatar

Expartner byl panic do 32 let, plus minus rok, přede mnou prakticky žádné zkušenosti. Velmi se zajímal o jógu, léčitelství, čakry apod., takže mi řekl, že čekal na tu pravou.

Nijak narušený ani nic jiného nebyl, normální chlap s trochu jinými zájmy:)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 09.06.13 18:50
avatar

Ahoj. Jano a kolik let je Vám? Vy byste s ním chtěla chodit a co on na to? On má možná jen pošramocené sebevědomí, ale jinak nemusí být vůbec narušený. Až pozná tu pravou, myslím si, že takový muž si bude umět ženy a vztahu vážit a může být velmi dobrým, věrným a spolehlivým partnerem po všech stránkách...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jana123*
Datum: 28.06.13 21:09

Já si myslám, že není na světě jediný. Každý se chlubí, že o to přišel v 16, ale realita je určitě trochu jinde. Je to úplně normální chlap. Já bych ho hned brala.

Datum: 28.06.13 22:54
avatar

pozvat k sobě domů opít a pak už se ho prostě neptej *cert*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.