Znáte nějaké prášky proti mykóze?

Od: Datum: 05.06.13 22:15 odpovědí: 8 změna: 13.07.13 16:15

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte nějakou zkušenost s tabletkami/prášky na léčbu mykózy. Myslím jako prevenci. Předem děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kokyno*
Datum: 05.06.13 22:21

Tablety ani prášky jsem nebrala, ale zkoušela jsem čaj lapacho. Objektivně mohu říct pouze to, že prvních čtrnáct dní jsem měla příšerný průjem.

Fakt je, že v době kdy jsem ho používala se mi žádná mykóza neobjevila, ale zase jsem je neměla tak často, abych to mohla s jistotou dát do souvislosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikkki
Datum: 05.06.13 22:23

slyšela jsem, že pomáhají i Lactobacilly, nevíte náhodou?

Od: kokyno*
Datum: 05.06.13 22:26

Laktobacily opravdu pomáhají, ale nezkoušela jsem je užívat v nějaké pilulkové formě. Prostě jím věci jako jogurt a kefír, a pokud dojde na to, že mykózu (gynekologickou) přeci jen dostanu, tak pomůže tampon namočený v BÍLÉM jogurtu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: abc*
Datum: 06.06.13 00:42

Lactobacily mi moc nezabraly, ale mám výbornou zkušenost s kyselinou kaprylovou. Taky ve formě polykacích tablet.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: noovacek
Datum: 04.07.13 16:39

Nevím, jestli to třeba neznáte, ale já mám dobré zkušenosti s vaginálními kapslemi. Jinak co se prášků týče, tak většinou nemají valný účinek, nejspíš proto, že neléčí problém přímo u zdroje, ale ty vaginální kapsle můžete zkusit, případně se na ně nejprve zeptejte své lékařky, která vám když tak určitě doporučí i něco jiného.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mm*
Datum: 04.07.13 20:40

Třeba má mykozu na nohách, tam by asi vaginální kapsle byly k ničemu .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vendysss
Datum: 09.07.13 13:53

To je možné, ale ta otázka je dost nejednoznačná :) Navíc se na to ptá holčina a jelikož píše i o kapslích, tak mě osobně se z toho víc jeví vaginální mykóza než třeba mykóza na nohou. Jsou dobré ty probiotické kapsle, rozhodně je to pohodlnější, než tampón namočený do bílého jogurtu , alespoň z mého pohledu.

A na mykózy nohou jsou nejlepší spreje nebo mastičky. Já znám clotrimazol (teď nevím, jestli si to nepletu,ale snad ne), přítel s tím má občas problémy

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kamcaaa
Datum: 13.07.13 16:15

Tak nevím, vzhledem k tomu, že se zde ta samá slečna ptá na to, že slyšela, že pomáhají i laktobacily, tak bych řekla, že se opravdu nejedná o mykózu na nohou. Možná se pletu a dotaz jsem špatně pochopila, ale nemyslím si. Co vím, tak na mykózu na nohou se užívají mastičky nikoli prášky, takže tak.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.