Potraviny pro gurmány - obchody

Od: Datum: 05.06.13 22:50 odpovědí: 2 změna: 06.06.13 15:57

Ahoj,

Rád bych se vás zeptal, zda znáte nějaké opravdu kvalitní specializované obchody na jakékoli potraviny v Praze a nejbližším okolí. Zařekl jsem se, že už má noha do supermarketů/hypermarktů nikdy nevkročí a hledám co možná nejlepší obchody s potravinami ve svém dosahu. Díky pořadu Romana Vaňka jsem navštívil Kunratickou stodolu (ovoce/zelenina) a musím říct, že to byla radost a požitek. Stejně jako ryby vždy kupuji přímo v Lahovických sádkách, pokud jde o vína a sýry, pak mám v poměrně hodně tipů, ale schází mi kvalitní řeznictví a uzenářství. Několik jsem jich už obešel. Makra mám plné zuby, Real meat society mi přijde zbytečně drahé a Kšána a syn mám hodně z ruky. Pak už mi chybí snad jen pekařství...

Za jakýkoli tip budu vděčný.

Díky,

Amadeus

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 05.06.13 23:12

V části sortimentu by ti mohl vyhovovat Wine and Food (zejména šunka, prosciuto, slanina). mají i dobré olivy a slušné pečivo, ale s omezeným výběrem.

V Kunratické stodole pozor - taky už jsem tam koupil nekvalitní ovoce (od té doby prohlížím důkladněji), ale pořád kvalitou vysoko ční nad jakékoli super-hyper. V Makru - až na výjimky, žádnou extra kvalitu nehledej - nenajdeš.

Otázkou je, co sháníš - a kde - např. v Globusu Čakovice mají velmi dobrý chléb (Horal), ale už ne na Zličíně ani ČM... ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: nu*
Datum: 06.06.13 15:57

nejlepší uzeniny s maximálním podílem masa mají v Globusu v Plzni , u hlavního vchodu je malá prodejny, špekáčky jsou super

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.