Zamilovala jsem se do spolužáka

Od: Datum: 02.06.13 11:19 odpovědí: 4 změna: 02.06.13 11:35

Ahoj, mám 4 roky přítele, ale mám problém, mám ráda spolužáka ze třídy, je to dobrý kamarád, ale myslím, že k němu něco cítím. Nejhorší je, že si připadám hrozně vůči přítelovi, ale poslední dobou nám to s přítelem neklape. Nevím co mám dělat, spolužák to vůbec netuší, chovám se k němu jako kamarádka, ale chtěla bych určitě víc díky za radu a názor.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: alizet
Datum: 02.06.13 11:28

Stakovoudle situací se potkává hodně lidí. Nejseš první ani poslední. Měla by sis s přítelem promluvit jak to vidí dál. A taky si promluvit s kamarádem jestli by něco chtěl. Ale je to především na tobě co chceš a s kým chceš být.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kaculinek*
Datum: 02.06.13 11:33

jenže nejhorší je, že spolužák o ničem neví, bere mě jako kamarádku :( Mám horzný zmatek v hlavě, snad mě to brzo přejde.

Datum: 02.06.13 11:31
avatar

Ahoj. Kaču, ujasněte si nejříve sama, co chcete. Zda vztah s přítelem, který trvá 4 roky a snažit se, aby vám to spolu klapalo a pak soustředit energii tedy na tento vztah. Nebo z něj odejít a hledat si vztah jiný...To, že cítíte náklonost k někomu jinému neznamená, že vám musí tento vztah vyjít a že v něm budete šťastnější, než jste v tom současném. Vy musíte vědět, zda chcete ukončit letitý vztah k vůli splašeným hormonům a hledat štěstí jinde...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: kaculinek*
Datum: 02.06.13 11:35

to si taky říkám, že by to nemuselo ani vyjít a myslím si že by to ani nevyšlo. Jenže s partnerem je to čím dál horší, mám ho ráda, ale není to už ono.

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.