Tip na anglický seriál? pro nižší úroveň AJ

Od: Datum: 01.06.13 12:09 odpovědí: 1 změna: 01.06.13 12:13

Dobrý den, začala jsem hledat nějaký seriál, který by mě bavil a navíc bych se i neco naucila. Moje AJ není nic moc. Učím se pouze ve škole (6 let, ale ve škole). Právě jsem zhlédla Zoufalé manželky a hrozně mě to bavilo (sleduji seriál s anglickými titulky a nekdy, když vím, že to bude lehčí rozhovor, tak se snažím na titulky nekoukat). Sice jsem nerozumela slovu od slova, ale pointu rozhovoru a jejich humor téměř vždycky. Doporučili by jste mi nejaký? Baví mě spíše takové ty teenagerské seriály, jako jsou The vampire diaries, The secret circle, The pretty little liars a nejvíc me bavily ty zoufalky. Našla jsem nejaké tipy na netu (2 broke girls, Glee, Gossip Girl, HIMYM, Jane by design, Make it or break it, New girl, Once upon a time, The big bang theory, Alcatraz, Dexter, Dr. House, Game of Thrones, House of Lies, Ringer, Bones, Switched at birth, Smash, Tell me you love me, The Finder) ale netuším, který se pro mou úrověn hodí. Porad mi nekdo, prosím?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: elisme10
Datum: 01.06.13 12:13

Jeste me taky velice zaujal seriál DEAD LIKE ME.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.