Brigáda, mám tomu věřit?

Od: Datum: 29.05.13 10:10 odpovědí: 12 změna: 01.06.13 06:47

Pracujte 2-3 hodiny denně a přivydělejte si až 11.880 Kč měsíčně! Jedná se o plnění doručených obálek propagačním materiálem naší firmy, vše smluvně podloženo! Materiál je ZDARMA zasílán poštou. Výplata každý měsíc do 15. dne na účet nebo složenkou.Nevím , jestli tomu mám věřit. Na druhou stranu bych moc ráda měla brigádu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.05.13 10:12

Za zkoušku nic nedáte, ale příjde mi to při nejmenším divné, protože roznos letáků, třeba pro ČP je s výdělkem kolem 4000 Kč měsíčně.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.05.13 10:15

Proboha, vezmi rozum do hrsti. Kdyby tohle fungovalo, tak by každý zaměstnal sám sebe a rodinu a nikde by to neinzeroval.

Ohodnoceno: 2x

Od: mati*
Datum: 29.05.13 10:15

Právě proto se ptám. :D

Datum: 29.05.13 10:20

Jak už Ti napsal Ladin. Kdyby toto byla pravda, tak by ta firma musela odhánět davy uchazečů o tuto práci od svých vrat. Neměla by nutnost podávat inzerát. A buď trošku soudná, za tři hodiny přes 10.000,-Kč? *zed* Jo, to má tak ten inzerující, páč si od zájemců nechá poslat vstupní polpatek ve výši cca 200,- Kč. A to se vyplatí *smich*

Od: cmelak22
Datum: 29.05.13 10:28

Spousta takových firem jen lže a oblbujou lidi.Právě že lidi na ně kašlou tak lákají takovýma nesmyslama,protože ví,že se vždy nějaký trouba najde.Firma si může vždy vymyslet,že špatně pracujete a 10000 jiných výmluv a na výplatě bude pár korun

Datum: 29.05.13 10:28

Pravda to nejspíš nebude ale pokud nechtějí žádný vstupní poplatek tak to klidně zkuste.

Datum: 29.05.13 10:52

jo je tam to az ... vem si jak banda maka v obchodech atd... a nemaji ani tech 12tisic , takze to ber dost v uvozovkach to "az"

Od: ron*
Datum: 29.05.13 19:37

Rozhodně tomu nevěřím. Za co by někdo platil takovou odměnu člověku, který jen plní obálky, nepotřebuje žádné znalosti, praxi.

Plno lidí se musí pořádně ohánět celý pracovní úvazek, aby dosáhli alespoň minimální mzdy. Téměř 12.000 za 2-3 hodiny denně! Opravdu tomu nevěřím, bude v tom nějaký záludný háček.

Od: milanjjj*
Datum: 29.05.13 20:33

já bych takovou nabídku práce ignoroval na 99/9% je to podvod

Datum: 30.05.13 01:39

Věřit tomu nemusíte, ale třeba přijde někdo jiný, kdo uvěří a Vy o to přijdete. ;)

Datum: 30.05.13 07:19

Bude v tom zaručeně nějaká kulišárna - dejte si do vyhledavače heslo "domácí práce" a budete hned chytřejší. Např.všude profláknutí podvodníci Velcl ze Šumperka, nebo Vinček z Ostravy. Dá Vám to čtení na celý den.

Přece nebudete věřit tomu, že za vkládání reklamy do obálek dostanete skoro 12 tisíc? To už dneska udělá stroj za pár minut. A víte, co peněz by toho zaměstnavatele stálo poštovné?

Pokud by to byla pravda, co píše, jen lidé z jeho okolí by mu urvali kliku u dveří, jak by se tam mačkali. A nemusel by pořád shánět nové a nové oběti.

Když mi nebudete věřit a zkusíte se s ním zkontaktovat, hlavně, prosím, NEPOSÍLEJTE MU PŘEDEM ŽÁDNÉ PENÍZE!*stop* Ani, kdyby to padesátka byla. Za žádnou práci se předem neplatí. Jaga.

Pokud se mu ozvete a on pak následovně Vám, docela by mě pak zajímalo, jak se to celé odvíjelo. Zda jsem na to měla nos.

doplněno 30.05.13 07:25:

Otevřela jsem si teď nabídku volných míst v našem regionu. Namátkou: administr. pracovnice - 9.000, řidič kamiónu 12.000, instalatér 10.000, kuchař 9.000.

Tak si uvědomte, že je nereálné, aby Vám za pár hodin jednoduché domácí práce dal někdo skoro 12.000 Kč. A k tomu platil ještě poštovné.

Datum: 01.06.13 06:47

Ne. je to to same jako zde jiz znamy pan Velcl

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.