Přítel si dopisuje s ženou ze seznamky

Od: Datum: 28.05.13 16:01 odpovědí: 10 změna: 29.05.13 16:41

a tvrdí, že kontakt z této úrovně nechce posouvat někam dál, že mi nevěrný nebude. Přestože mu řeknu, že se mi to nelíbí, aby s tím přestal- už jen proto, že uvede, že je volný, takže té druhé lže - pokračuje časem s jinou. Přemýšlím, jestli to vůbec považovat za nevěru a proč to vlastně někdo dělá? Docela tím trpím, ale asi to nechám být.

Díky za názory.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.05.13 16:07
avatar

Já bych to nenechávala být. Podle mě to neni normální a mám s tím své zkušenosti. Šla bych o dům dál. ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: vlasatec*
Datum: 28.05.13 16:13

Pokud se z jeho pohledu jedná o maličkost a vy mu nestojíte za to, aby s tou maličkostí přestal, tak pro něj moc neznamenáte. Když umí lhát jiné proč by nelhal i Vám.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirbar*
Datum: 28.05.13 16:13

Spíš se zamyslete zda ve Vašem vztahu něco "neskřípe" a on jen myslí na zadní kolečka. Některé ženské se k partnerovi chovají jak ke svému vlastnictví. Bohužel ta co se tak chová není jediná na světě. Většinou si to ale uvědomí až pozdě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 28.05.13 16:17
avatar

Ahoj Lenine:D/to je tedy přezdívka/:DMy nevíme,jak jste s přítelem dlouho,zda máte spolu třeba i děti...To je posléze samozřejmě horší...Proč to chlapi vlastně dělají?No,přece proto,aby se nenudili,aby si dokázali,že jsou stále použitelní,a samozřejmě,že si tím zvyšují svá ega*cteni*Dělali to vždy,a dělat to budou,oni si musí zkrátka a dobře stále "hrát."Jsou tři možnosti,pokud tím trpíte-1)trpět dál.2)dělat to také.3)ukončit vztah.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.13 16:31
avatar

Já si myslím, že jeden partner by měl bý pyšný na toho druhého. A nestydět se za něho. Toto co dělá, není důvod k hrdosti. *sok* A taky mi to podsouvá myšlenku, Kdo lže, ten i krade. Má nějak nedobře posunuté morální zásady a pravidla. A ještě- jednou lump, vždycky lump. Udělal to jiné, udělá to vám. *stop*Vlastně mu nestojíte za to, aby se vzdal takové věci, která na první pohled vypadá jako hovadina. Ale není. Svědčí to o jeho "chlapských" zásadách. *hej*Myslím si, že mu nikdy nebudete moci na 100% věřit. Záleží, co od něho chcete a co od něho očekáváte. A také, jak za to platíte. Řešení je jen na vás.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ivik®
Datum: 28.05.13 16:33
avatar

Milá Lenin, pokládala jsem zde asi před týdnem otázku, zda někdo má zkušenosti se seznámením přes internet.Podala jsem si inzerát na seznamku spíš jen tak z dlouhé chvíle, protože nemám příliš možností k seznámení a blaze jsem doufala, že se mi někdy ozve nějaký normální muž, který bude za něco stát, nebude hledat flirt a nebude to ten věčný naháněč všech inzerujících žen, které doufají, že se tak lze seznámit.Ale ouha! Kdyby jste četla ty odezvy, tak prostě ti muži jsou doslova tragédi a dokonce se mi stalo , že mi na ten samý můj inzerát odpověděl asi 6x po sobě stejný muž z našeho města, který tráví na netu asi 24 h denně.

Takže bych snad byla na vašem místě v klidu, z toho nemůže být nic normálního.Asi se jen baví a dělá mu dobře, že si s ním někdo povídá a on se cítí být společenský .Promluvte si s ním o tom, co tam hledá, co si od toho slibuje a ať se vyjádří, co máte podle něho dělat vy s jeho zálibou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.13 17:05
avatar

Váš přítel si k Vám dovolí jenom tolik, kolik mu Vy sama dovolíte. Pokud mu dovolíte, aby Vás trápil ...

Je možné, že si "jen tak hraje", ale je také možné, že na seznamce hledá něco, co mu ve Vašem vztahu chybí.

___ Já bych to tak rozhodně nenechala:

Pokud ve vztahu něco chybí, bylo by dobré si o tom promluvit a společně to napravit.

Pokud Váš přítel "netuší", že Vám ubližuje, je potřeba mu to jednoznačně sdělit.

A pokud si to uvědomuje a jemu to jedno - je to vůbec rovnoprávný partnerský vztah?

doplněno 28.05.13 17:06:

Oprava: ... a je mu ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.13 18:00
avatar

Tazatelko, píšete - docela tím trpím, ale asi to nechám být....Zdá se tedy, že sama máte vyřešeno. Pokud se Vám líbí trpět, je to Vaše rozhodnutí. Ale ruku na srdce - proč by to tedy nedělal, pokud se k tomu stavíte takto?

Ohodnoceno: 2x
 
Od: kopretina25*
Datum: 28.05.13 18:58

Ahoj,

vám se to nelíbí, vy s tím musíte něco udělat. Myslím si, že pokud přítel i nadále a přes vaše "upozornění" to dělá dál a opakovaně, řešila bych to radikálně. Nebudete přeci čekat, až si najde za vás náhradu. Lže nejenom vám, ale i té druhé ženě nebo druhým ženám. Podle mě je to určitá forma nevěry, ale těžko soudit, neznám vás. Dělá to proto, že se nudí, případně je nespokojený ve vztahu s vámi. Nenechávejte to bez povšimnutí a řešte to. Vážíte si sama sebe? Tak jednejte! Někdy je lepší žádný přítel, než všelijaký, kterému nemůžete věřit.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.05.13 16:41
avatar

Toto přesně provozoval nyní již ex manžel, bylo to k nesnesení.Moje upřimná rada zní, kopněte ho do zadku a najděte si partnera, který bude stát o vás a hlavně vás bude milovat!

Ohodnoceno: 4x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.