Odmítnutí podpisu

Od: Datum: 28.05.13 10:47 odpovědí: 3 změna: 28.05.13 11:17

Dobrý den,potřebovala bych poradit.Přihodila se mi taková věc,na OSSZ jsem měla podepsat protokol o jednání ohledně vyjasnění situace, vzniklá kontrolou na neschopence. Přítel se tam " rozvášnil" trošku si zanadával i výhrušky padly. Odmítla jsem tam uvést jeho jméno a podepsat se pod to.Mám na to právo?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 28.05.13 11:05
avatar
Dobry denSamozrejme,ze mate,jste prece svobodny obcan.Pokud s necim nesouhlasim,nechapu,proc bych se mela podepisovat.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: 2misap
Datum: 28.05.13 11:16

Pokud váš přítel jednal neoprávněně, urážel a vyhrožoval jiným, a vy se snažíte vyhnout zodpovědnosti, pak záleží na vašem svědomí.

Čas od času pracuji s lidmi, a mohu potvdit, že práce s nimi je opravdu senzace. Kvůli každé blbosti se rozčilují, uráží, jsou nepříjemní, dotčení, pořád by chtěli obcházet.. obdivuju osoby, pro které je to denní chleba.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.13 11:17
avatar

Dobrý den. Ale ano, právo na to máte. Odmítnutí podpisu protokolu však neznamená, že je nepoužitelný pro další řízení, ani neplatnost v něm uvedených skutečností. Oprávněná úřední osoba, která protokol sepsala ale musí takovou skutečnost v protokolu zaznamenat.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.