Únava s přítelkyní

Od: Datum: 27.05.13 09:43 odpovědí: 6 změna: 27.05.13 13:24

Ahoj. Jsem člověk, který tráví hodně času o samotě. Vyhovuje mi to. Ale když jsem třeba o víkend s přítelkyní, tak trpím šílenou únovou. Když chodíme z procházek (pár km) tak se mi občas i podlamujou kolena únavou. Byl bych schopen usnout i na chodníku. Ona mě musí někdy i podpírat a hecovat. Čím to je? Napadla mě psychická únava. Jinak sám hodně sportuji - posilovna, běh.. ale procházky jsou pro mě peklo. A s ní spím i po obědě, když jsem sám tak nikdy po obědě nespím. Co stím? Napadlo mě taky, že by to mohlo být sexem, prý se uvolňuje u mužu hormon, který způsobuje únavu..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 27.05.13 10:20
avatar

Ano,ano,je to tak;)Záhada únavy po sexu je v biochemii sexu-při milování(zejména vzrušování)se uvolňuje látka (spíše hormon),který způsobuje právě tuto únavu.Při orgasmu je to doslova hotová erupce tohoto hormonu do krevního řečiště.Množství je individuální.Zajímavé je,že toto existuje u 99% mužů,a u žen je to nanejvýš vyjimečně.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.05.13 10:37

děkuji, a to platí ikdyž je sex večer a procházka až další den okolo poledne?

Datum: 27.05.13 10:40
avatar

Neplatí, hormon se vyplaví během samotného aktu, další den by už neměl mít žádný vliv. Spíš to vidím na psychickou únavu, jak sám píšete, samota vám vyhovuje víc.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: wamp®
Datum: 27.05.13 10:52
avatar

Zkrátka a dobře,je toho na Vás moc*ee*Jste zvyklý na to být sám,a s partnerkou je to najednou o něčem jiném,a to včetně již zmíněného sexu,který Vám síly dost ubírá.Neradím Vám,aby jste ho přestal provozovat:Dale,partnerce toto vše šetrně vysvětlit,a říci jí,kdyby jste mohli ustoupit od těch procházek,náhradních a neunavujících programů je jistě bezpočetné množství.Hodně štěstí:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.13 11:24
avatar

Zdravím. Únava může mít spoustu příčin. Pokud však přes pracovní týden máte jiný režim, než o víkendu s přítelkyní, pak se Váš nabouraný biorytmus projevovat únavou může (stačí, když má člověk jiný režim dne, chodí spát v jinou dobu atd.) Mrkněte pro více info třeba sem:

http://unava.cz/

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.05.13 13:24
avatar

A nebo tolik toužíte víc po mamince než přítelkyni, že vaše tělo podvědomě upadá do módu "opečovávej mě, podívej, jak jsem na tom"! Nebo třeba tolik toužíte vědět, jestli vás neopustí i ve chvíli slabosti, až té slabosti podvědomě propadáte... A nebo vám na ní tolik záleží, že se pekelně soustředíte, snažíte - až vás to vyčerpá.

Zní to hodně od psychiky, ale tam často odpověď člověk sám před sebou skrývá. Hodně se to chce srovnat sám před sebou, až padne odpověď, bude po únavě

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.