1xJak nabudit partnerku k sexu

Od: Datum: 27.05.13 01:28 odpovědí: 3 změna: 27.05.13 15:50

V sexu jsem více méně zajíc, proto bych se chtěl zejména zde přítomných dam zeptat, co musí muž učinit proto, aby si o vás dostatečně řekl a dostaly jste tu správnou chuť na sex.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 27.05.13 02:15

To je velmi individuální a nikdo vám tu nedá návod, o kterém by mohl s jistotou říci, že bude fungovat na vaši partnerku.

Předpokládám, že vám jde o sex se ženou, se kterou již máte máte nějaký vztah a že nejde o váš první společný sex.

Ideální je navodit pocit klidu a blízkosti. Žádná zaplá televize, žádné bublající hrnce na plotně, jemné dotyky, objetí, hlazení. Prostě mazlení, nejprve nevinné, oblečené. Jistě pak uvidíte, zda partnerka stojí o něco více.

Hlavně mějte na paměti to, že ppokud bude mít vaše partnerka náladu na sex méně často, než vy, měl byste s epřizpůsobit vy, vynucování si sexu, nebo její pocit, že to dělá z povinnosti, by vám neprospěli.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pb®
Datum: 27.05.13 10:36

Po téměř devíti letech soužití je pro mě největší afrodiziakum, když chlap uklidí . Naopak, pokud se o víkendu hned ráno vyloží u televize, zatímco já běhám kolem dítěte a snídaně a nevím, kam dřív skočit, zaručeně mě tím nas... a není nic.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ivik®
Datum: 27.05.13 15:50
avatar

Všeobecně mě na mužích přitahuje, když o sebe dbají, jsou oholení, navonění kořeněnou vůní, mají hezké elegantní oblečení a pak i doma to nejsou šmudlínia a jsou to chapi, jak mají být.Pak když je pozorný, poslouchá, co říkám, je něžný a umí krásně obejmout jako v romantickém filmu...Ach jo, ale co ta realita kolem nás?

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.