Jak přežít rozchod - jsem jen kamarádka

Od: Datum: 25.05.13 17:37 odpovědí: 9 změna: 26.06.13 18:37

dobrý den přítel me opustil tak náhle:( moc to bolí,před pár dny mi psal,že už se teší ajk budem spolu konečne bydlet v červnu že odpadne ta dálka dojíždení a že se nevidíme, a před dvema dny mi napsal,že ho to mrzí že ke me už nic necít.í:( nemiluje me,ale já jeho jo:( muže se časem do me zas zamilovat? moc bych si to přála..sem z toho uplne zmatená:( nevim proč najednou když sme spolu meli bydlet.. v březnu mi totiž psal kvuli sexu že by už chtel chodily sme spolu rok a 3 mesíce tak mi to napsal ale oba sme si pak řekli že to zkusíme v tom byte...:( až budem samy. kupovala sem si kvuli nemu i kolo na výlet y sme chtely chodit.,byla totiž akční,mel víc koníčku,,od března sme se videli hodne málo..jenže mi psal že si nechtel připustit to že me má rád jako kamarádku už..:( chci ho moc zpátky je to muj nejdelší vztah a já s nim chtela mit rodinu i on semnou..přece se to musí dát nejak dokupy..:(neříkám hned třeba si časem uvedomí že ztratil holku co ho i kvuli tomu že to napsal nekopla nekam ale ješte to chtela zkusit..vim že sem se asi ponižovala ale jinak to nješlo:( furt brečím a vzpomínám jak mi bylo krásne a jak sem snim štastná..teda byla sem..v týdnu se snad uvidíme a řekne mi v čem je problem že už me nemiluje ale má rád jako kamarádku.:(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 25.05.13 19:58

Zkuste si ten blábol po sobě přečíst. Pokud se vyjadřujete jak píšete, tak se nedivím. Kde začíná věta a kde končí netuším. Problém mi připadá tak od 12ti leté slečny, ale když chcete bydlet s přítelem, tak jste asi starší.

Neponižujte se, když vás nechce, tak jej nikdo nedonutí. Začněte na sobě pracovat po všech stránkách a ten pravý nápadník někde na vás čeká.

Ohodnoceno: 3x

Od: vlasatec*
Datum: 25.05.13 20:03
Když to tak cítí tak s tím nic nenadelate. Třeba si uvědomí co ztratil když bude chvíli bez vás. Hlavu vzhůru stávají se horší věci, třeba že vám někdo lže že vás miluje.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.05.13 20:06

http://www.mydivky.cz/clanek/prekonat-rozchod/ *mala* Chápu, že se trápíte, ale nemůžete si po sobě přečíst to, co jste napsala a opravit alespoň ty největší šílenosti?

Od: buss®
Datum: 25.05.13 20:27

Tak už to na světě chodí, nejsi sama, děje se to denně. Ale jak to čtu, tu úroveň, ale nevím, na jaké je on. Zapomeň a hledej dál, není jediný na světě.

Datum: 26.05.13 11:30

Když jste spolu chtěli bydlet, předpokládám tedy, že jste oba dospělí. A přitom píšete. že jste spolu chodili rok a tři měsíce a ještě nebyl sex (pokud jsem to správně pochopila). Nedivila bych se, kdyby pána přestalo to čekání bavit, protože rok a půl dlouhé čekání na sex je pochopitelné v 16, 17 letech...

Nicméně - pokud je Váš ex takový hrdina, že se s Vámi rozešel přes sms, tak bych na něj rychle zapomněla a poohlížela bych se po někom pořádném, kdo není takový srab.

Datum: 26.05.13 14:48

Nemiluje vás a chce se s vámi rozejít v dobrém. Tak to zkuste bez křiku a bez breku akceptovat. Nic lepšího se dělat nedá.

Datum: 26.05.13 19:45

když napíše jeden den to a druhé den opak, je pěkně falešnej a nejspíš dobrej herec a lhář. na 99% má jinou. Když budeš za každou cenu ho chtít a třeba ho i ukecáš,za pár měsíců či let ti zahne a bude to ještě horší. Jeslti miluješ takového lháře, tak to stejně dobře nedopadne. Podlě mě je on nesprávná volba, a ty to nejsi schopná v té agónii teď rozlišit.

Datum: 27.05.13 07:04

Nezlobte se, ale jestli jste do něj hučela neustále podobným způsobem, v jakém je psán Váš dopis, nedivím se, že měl hlavu jako včelí úl a ukončil to.

Znám paní, která podobně mele a mele a vymývá mozky. Od 13. dubna má už 4. manžela. Tipuji, že s ní vydrží tak rok při jejím hučení. I když jí nic špatného nepřeji.

Může to mít i další příčiny, třeba právě v tom sexu, kterého se nedočkal. Bu´dte statečná a nedolézejte za ním, neponižujte se, když se jednou rozhodl, ať si jde. Nemá cenu se ztrapňovat, dělat scény, bombardovat ho dopisy. Časem najdete jistě lepšího chlapce.

Není právě slušné rozejít se dopisem, ale děje se to. Vypovídá to o tom, že Váš milovaný je zbabělec, nedokáže to vyřešit slušně naživo, z očí do očí. Ale nevadí, pořád lepší, když víte už teď, na čem jste, než třeba až byste spolu už bydleli. Nebo dokonce měli dítě. Takhle si posmutníte, život půjde dál, žádné závazky nejsou a časem si najdete jiného. Jaga.

Datum: 26.06.13 18:37
podle počtu zde založených otázek dokola (cca 20x) se dejte v první řadě dohromady psychicky. To v čem se neustále kolébáte není zdravé. Jeden by si myslel, že jste blázen, když to nejste schopna akceptovat!
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.