Životní pojištění u MetLife

Od: Datum: 23.05.13 08:13 odpovědí: 1 změna: 23.05.13 16:49

Dobrý den, Mám nyní uzavřenou životní pojistku se spořením u společnosti Kapitol (Kooperativa). Platím 2000Kč/měsíčně. Setkal jsem se s chlapíkem, co pracuje pro společnost MetLife a nabídl mi téměř tu samou pojistku, ale o 1000Kč lacinější. Zajímali by mě vaše zkušenosti, s MetLife. Pán se choval velice solidně, nesnažil se mi za každou cenu vnucovat jejich produkty. Další výhoda je, že s penězi mohu za 2 roky manipulovat.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: gismo*
Datum: 23.05.13 16:49

Bylo by dobré napsat, u Kooperativy dáváte na spoření a kolik na úrazovou čast. Co si pamatuji, tak MetLife neměli zrovna levné pojištění na úraz, takže celková sleva až 1000 Kč musí mít nějakej háček (např. jinak rozložil poměrově peníze mezi spořením a úrazem).

Každopádně, pokud již kooperativu platíte dlouho, tak se finančně nevypláci rušit živnotní pojištění a začít ho platit zcela znova u jiné společnosti.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.