Problém ze vztahem - smazala mě z Facebooku

Od: Datum: 21.05.13 10:16 odpovědí: 8 změna: 24.05.13 16:32

Chtěl bych se jen zeptat na váš názor.

Jsem z přítelkyní už přes 3 roky. Nedávno jsme se pohádali, tak si mě smazala z facebooku...když jsem ji řekl že už je vše v pohodě a ona taky...tak ať si mě přidá..ale nepřidala :( dokonce se strašně brání i kdyby to mělo znamenat nevím co :( asi i rozchod...jedná se o to že nemůžu za ní přijít i do práce...byla nedávno na nějakém večírku s lidma s práce a přidala si jich hodně na FB...Proč ale tají náš vztah? :( Nejedná se mi o pitomí facebook ale o to proč mě tají a nemůžu za ní přijít i do práce..:( Co myslíte vy...jak jsem na tom? :( díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.05.13 10:35

Vážený tazateli, na tuhle otázku Vám nejlépe odpoví právě vaše přítelkyně. Nechoďte kolem horké kaše, v klidu si s ní sedněte a prohovořte to.

Ani já ani nikdo z kolegů nejsme jasnovidci a Vaší přítelkyni do hlavinky nevidíme. Takže můžeme maximálně spekulovat a to nemá smysl. Pro fundovanou odpověď musíte jen a pouze za přítelkyní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.05.13 10:52
avatar

S facebookem zkušenosti nemám, nebyla jsem tam, nejsem tam a nebudu tam. Nebylo by nejlepší si promluvit se slečnou? Jen ona ví, jak to je.

Proč za ní chcete lézt do práce? Je tam přece v zaměstnání a je tam od toho, aby pracovala. Ne abyste ji zdržoval. To by taky kvůli Vaší zvědavosti mohla o tu práci lehce přijít. A je málo prací, kam lze za někým soukromě přijít. Snad někde v kanceláři. Ale jen těžko navštívíte v práci lékařku či sestru v nemocnici, strojvůdce, nebo třeba učitelku. Když operují, řídí vlak nebo učí plnou třídu dětí, nemohou se věnovat Vám. Tak to pochopte, co byste u ní v práci asi viděl?

Když jsem dělala u Japonců /veliká přísnost na všechno/, měli jsme ve smlouvě přímo zakotveno, že za nikým NESMÍ přijít nikdo zvenku. A také se to dodržovalo. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.05.13 11:09
avatar

Jsi s přítelkyní 3 roky, ale věci s ní řešíš přes FB? Nechápu. Takovéhle otázky se řeší z očí do očí s tím, koho se to týká. V práci jsme od toho, abychom tam pracovali a ne aby tam za námi chodily soukromé návštěvy, zdržovaly, odváděly pozornost od práce a narušovaly pracně vybudované renomé.

Jaguško*palec*.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: skorpik2*
Datum: 21.05.13 11:15

Do práce jsem ji chtěl jen doprovodit...né do práce přijít v pracovní době.. ani to nechtěla :(

Datum: 21.05.13 12:24
avatar

To víš, třeba má v práci nový objev, který má i na FB, proto nechce, abys za ní chodil na fb a do práce...

Vidím to opravdu vážný rozhovor, který vztah buď znovu nakopne, nebo ukončí. Nemá smysl mít vztah s někým, kdo má tajnosti a třeba mi lže.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 21.05.13 13:23
avatar

Zřejmě nemáte problém jen se vztahem, ale i s komunikací. Jste pohádaní, nestojí o Váš doprovod do práce, ani o Vaši společnost při psaní na fb...Zeptejte se jí na rovinu, zda máte vůbec ještě vztah a zda o Vás stojí. Jak jste na tom byste se měl dozvědět od ní. Ne od cizích lidí na netu...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.05.13 05:36
avatar

Nedávno jste se pohádali a pak jste své přítelkyni řekl, "že už je vše v pohodě". Je opravdu všechno v pohodě (nevnímá Vaše přítelkyně situaci jinak)?

Já zkušenost s FB mám. Nepoužívám jej příliš často (párkrát za čtvrt roku) a ve virtuálních přátelích mám lidi, s nimiž nejsem v jiném kontaktu. Lidi, s nimiž se mohu vídat, na FB mít nepotřebuji.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.05.13 16:32
avatar

Ze své zkušenosti vím, že kdybych chtěl(a) s partnerem (partnerkou) být, tak bych se rozhodně nesnažila definitivně odstřihnout kontakt. Ale možná Vaše partnerka dělá naschvály a chce Vás přinutit k tomu, abyste žárlil.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.