Banka bez poplatků?

Od: Datum: 21.05.13 12:55 odpovědí: 7 změna: 21.05.13 19:26

jaká je nejlepší nová banka mimo G - money kterou mám ted? Která mi nechce zrušit poplatky? Jak na půjčky tak i na poplatky, děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: willianor*
Datum: 21.05.13 13:00
ja mam KB a jsem s ni velice spokojena jsou schopni vas uvolnit ze vseho zbytecneho navic ale kamos ma ceskou sporitelnu a je s ni taky nadmiru spokojeny a nebo pak ta reklamni direct nebo jak je to (v reklame je tam vzdy jeden na ktereho takzvane spadne zelena stena s nabiznymi informacemi )
Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.05.13 13:14

Dobrý den,

já jsem přešel k AirBank, platil jsem za odchozí platby, ale to již zrušili. Pokud se rozhodnete odejít a opravdu se do toho pustíte, sama GE Vám nabídne účet bez poplatků...

Datum: 21.05.13 14:52

Mám GE a neplatim nic.Zkuste se pozeptat.A pokud Vám nevyhoví tak jinam.Pouze bych volil známé peněžní ústavy a na nové bych nehleděl.

Od: myse®
Datum: 21.05.13 14:59

mám Airbank - navíc když se rozhodnete k ní přejít, vyřídí za vás všechny platby a zrušení starého účtu. Mrkněte na jejich stránky na internetu...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.05.13 15:47

Měl jsem Českou spořitelnu (a platil jsem poplatky). Zkusil jsem mBank a ZUNO. Ani v jedné jsem nic neplatil, ale ZUNO mi vyhovuje víc.

Informaci "která je nejlepší" podat neumím ani u těch tří. Umím říct, kde jsem ušetřil: mBank a ZUNO. A umím říct, která se mi nejvíc líbí: ZUNO.

Datum: 21.05.13 16:00

fio banka je tuším taky bez poplatků

Od: lego®
Datum: 21.05.13 19:26

Ohledne pujcek nevim, ale co se tyka bezneho uctu + platebni karty + poplatku tak jsem u FIO na 0,- mesicne.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.