Patrick Swayze

Od: Datum: 20.05.13 13:12 odpovědí: 21 změna: 20.05.13 18:10

ahojky :) mám na vás dotaz. Jistě všichni znáte Patricka Swayzeho... já se do něj zamilovala před pár měsíci.Před tím jsem ho vůbec neznala.Jenom si pamatuju,že mamka kdysi říkala : jé,ten Swayze z Hříšného tance umřel . To je škoda. Nezajímalo mě to,až potom jsem začala poslouchat písně,které v tom filmu zazněly a nakonec i Patrick. Hodně ho uctívám,nebo jak to říct.Mám u sebe jeho obrázek a s ním si normálně povídám .. to nejhorší- fakt každý den brečím kvůli tomu,že umřel. je mi ho strašně líto,nahlas nadávám,čím si tu rakovinu zasloužil atd... už mně fakt nebaví denně brečet a být pořád smutná,protože rodiče (konkrétně mamka) jsou na mně zlí :(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mathers322*
Datum: 20.05.13 13:15

Rodiče nejsou zlí, chtějí ať se máš dobře ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.05.13 13:17
avatar

Ahoj. Takových lidí je spousta. Nemoc si nevybírá a nezaslouží si mnozí, kteří již zde nejsou... Kdybys měla pro každého plakat, uplakala by ses...Napiš, s čím potřebuješ pomoci...Co konkrétně Tě trápí? Že jsou na Tebe lidé zlí? V čem konkrétně? Zkus se trošku více rozepsat...

doplněno 20.05.13 13:24:

Neoddávej se smutným a lítostivým myšlenkám. Ani sebelítosti. Zaměstnej myšlenky jinak, jistě máš nějaké koníčky, kamarády...Někoho, s kým si můžeš popovídat třeba i o Patrikovi...Člověk nemůže celý život jen smutnit a probrečet ho...

doplněno 20.05.13 13:39:

Wamp - zdravím. Legrácky to asi nebudou. Tazatelka již své jiné problémy zde řešila a asi má psychický problém s těmi splíny a starosti, které s sebou nese zkrátka puberta...Je asi hodně citlivá na určité věci...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: matulda13
Datum: 20.05.13 13:20

Potřebuju pomoct s tím,jak přestat brečet. Ale nechci na Patricka zapomenout... jinak díky za odpovědi,byla to rychlovka ;)

Od: wamp®
Datum: 20.05.13 13:34
avatar

Nerada bych se mílila,ale mám neblahý dojem,že si z nás děláš legrácky*hej*

doplněno 20.05.13 13:35:

Oprava:"mýlila."Když jsem hódně rozčílená,tak dělám chyby:D

doplněno 20.05.13 13:57:

Kapičko-děkuji za upozornění,to jsem nevěděla*placni*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: matulda13
Datum: 20.05.13 13:41

no to teda nedělám . mám více psychických problémů,ale ty ostatní tady nechci rozebírat. Vždycky jsem myslela,že mám okolo sebe lidi,kteří mi dokážou pomoct. Bohužel ...

Datum: 20.05.13 13:44
avatar

A jak bys pomohla člověku, který se zamiloval do celebrity a pořád kvůli ní brečí? Na to je pomoc jediná - aby se dotyčná osoba probrala do reálného života. Svého času jsem byla děsně zamilovaná do Semira z Cobry 11.. a taky mě to přešlo. S tím, že je P.S. mrtvý, prostě nic neuděláš, život mu tím nevrátíš a akorát touhle "posedlostí" budeš otravovat lidi kolem sebe, viz. rodiče.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.05.13 18:10
avatar

Pro "matulda13"

Nemyslím, že bys měla kolem sebe jenom lidi, kteří by Ti nechtěli pomoct! - ze své zkušenosti vím, že se mi lidé pomoci naopak vždy snažili!

Ale třeba Ty sama nechceš pomoct - chceš raději brečet a litovat se, není tomu tak? - ono všechno má své meze - a když Ty sama nechceš a vše odmítáš, tak se nediv, že lidé třeba ztratí trpělivost. Pokud nemám pravdu, tak se omlouvám. Marcela.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 20.05.13 13:42
avatar

Jo děvčata puberta to je věc :D. Koukni na DUCHA tam Tě Patrik jistě uchvátí.

doplněno 20.05.13 13:51:

No já se sice do herců už dávno nezamilovávám ale obrečím spoustu filmů, takže to není nic divného. Život jde dál.

doplněno 20.05.13 13:53:

Ještě mě napadlo, zkus si o svém idolu něco vyhledat a zjistíš, že až tak kladný hrdina to v životě nebyl.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: matulda13
Datum: 20.05.13 13:47

Už se stalo,taky jsem brečela :D

Od: ron*
Datum: 20.05.13 13:51

Myslím tedy, že chceš brečet. A když nebudeš brečet kvůli Patrickovi, určitě si najdeš jiný důvod. Třeba dnes - je škaredě, zamračeno, prší - no já bych to rozhodně obrečela. Další důvod - chtěla jsem si koupit čokoládovu zmrzlinu, ale měli jen vanilkovou a zase - můžu brečet celé dopoledne...

Řeknu ti jen jedno, život máš jen jeden a je pouze na tobě, jestli ho probrečíš a strávíš v sebelítosti nebo se budeš věnovat něčemu zábavnějšímu. *slunce*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: matulda13
Datum: 20.05.13 16:17

ne,to nebylo na vás,se omlouvám :)) dozvídám se,že bral drogy,kouřil a pil. Ale to snad nedělal jenom Patrick! A i tak bych o něm názor neměnila. Bude pro mně pořád úžasný a krásný

Od: matulda13
Datum: 20.05.13 15:58

to jako proč? že měl rakovinu slinivky nebo co? udělal něco špatného? hledám,hledám- ale nic nenacházím . vy snad o něm něco záporného víte?

Datum: 20.05.13 16:25
avatar

To že bral drogy nestačí? Zde máš další filmy ovšem ne každý je dobrý.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: matulda13
Datum: 20.05.13 17:15

božeee,v y děláte,jako by bral drogy jenom Patrick! co třeba Jackson,Cobain ...?

Datum: 20.05.13 17:16
avatar

Taky magoři, jeden vedle druhýho. Jo, Jacksonova hudba je super, Cobainova taky, ale proto rozhodně nebudu každý den obřadně brečet, že je po nich. Jeden si za to může sám, druhý i zdraví zničil taky sám.

doplněno 20.05.13 17:28:

Proč tvrdá? Jen nejsem pako, abych brala nějaký svinstvo:)

A je šumák, kdo z nich je lepší, kdo horší. Nemá smysl kvůli nim každý den brečet a nechat si takové věci zasahovat do každodenního života. Když třeba vidím ty nanynky, jak na koncertě polobuzny Biebra omdlívají, tak je to celekm vtipné. Ale nesmí se to přehánět, žij reálnějšími věcmi, než je jeden mrtvý herec. Také jich mám spoustu oblíbených a nebudu nadšená, až jednou nebudou, ale nebude to určovat směr mého života.;)

doplněno 20.05.13 17:37:

Zaměstnej se. Myslím to vážně:). Sport je na to nejlepší, tělo vyplavuje endorfiny - hormony štěstí. Brusle, kolo, prostě cokoli. Hudba, malování, jakýkoli koníček. Všechno je lepší, než se sedět doma a litovat se.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: matulda13
Datum: 20.05.13 17:24

dobře,děkujeme za poučení,seš asi hodně tvrdá ... ale to neznamená,že ostatní taky! Proti Jacksonovi,Cobainovi nic nemám,ale přece : Cobain spáchal sebevraždu, Jackson podstoupil tolik plastických operací,že se to nedá ani spočítat.Si myslím,že se to na jeho zdraví taky podepsalo . A Patrick - kolik lidí na světě (hlavně osobností) nepije,nekouří a v poslední řadě nefetuje. Swayze prostě bojoval do konce a řekl,že smrti se nebojí . I když je asi pravda,že kdyby nepil ...

Od: matulda13
Datum: 20.05.13 17:36

Já byla vždycky přecitlivělá. Ale drogám snad může propadnout skoro každej. A to si třeba myslí,že ne. Hele,Bieber ... to nemá cenu komentovat. taky nechápu,jak ty trapky ječí a omdlívají . Ale Bieber není mrtvej.

Nemysli si,že mně baví pořád brečet,ale nejde to . Musím na Patricka myslet.Takže zkus mi nějak poradit,JAK NEBREČET ;)

Datum: 20.05.13 17:40
avatar

Jen abys věděla pro koho roníš slzy. Myslím, že tě v životě ještě nepotkalo nic pro co by stálo za to slzu uronit. Asi ti nezemřel, neonemocněl nikdo z rodiny pro koho by stálo za to tu slzu uronit. Nechápu šílení šílených fanynek nějakého zpěváka nebo herce, je to jen obyčejný a navíc cizý člověk. Ano JACKSON no já jeho písničky nemusím a to, že to byl sice pan zpěvák ale také řádný magor je víc než jisté.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.05.13 13:43
avatar

Zaměňuješ dva různé pojmy: Být zlý znamená něco jiného než zlobit se na někoho, kvůli tomu, že brečí pro hlouposti.

Ale jinak bych měla nápad: Nejen v našich dějinách najdeš spoustu zajímavých osobností, které již zemřely. Zkus si vyhledat data (někde půjdou jenom roky a u některých půjde jenom o odhad) jejich úmrtí a ve výroční den si vždy trochu pobreč. To by tě mohlo nasměrovat i jiným směrem.

Binus? Lepší prospěch v dějepisu!

doplněno 20.05.13 14:48:

Oprava: Bonus?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.05.13 15:07
avatar

Pro "matulda13"

Naprosto Tě chápu - Patrick Swayze byl v tomto filmu naprosto excelentní a krásnej! - a ten film byl taky režijně a romanticky dobře zmáknutý - i já, ač jsem stará, jsem se do Patricka v tomto filmu "zamilovala" . Stal se tenkrát na čas ideálem muže! A dodnes se na tento film ráda dívám. Jenom bych připomněla, že ve filmu stejně excelovala i jeho partnerka (kterou jsem taky moc obdivovala) - bez ní by Patrick asi tak nevynikl! No, ale co chceš teď dělat?

Jako mladá jsem taky "milovala" Jiřího Adamíru, Radoslava Brzobohatého, Borise Rösnera, Petra Čepka, Karla Kryla, a nevím koho ještě. Ale co s tím? - byli to sice krásní muži a osobnosti - ale člověk by si neměl jejich filmové charaktery "vpouštět" do života a hledat někoho podobného!

Realita je bohužel jiná a takoví muži neexistují - pokud vím, tak charismatičtí, charakterní, úžasní, krásní atd... herci mají ve skutečném životě mnoho problémů, které by se Ti jistě nelíbily, ani bys s nimi nedovedla žít! Nevím, jestli jsem Ti nějak pomohla, ale zkus přemýšlet. Zdravím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.05.13 16:50

Matulda13,kdyz mi bylo...nact,milovala jsem Alana Delona(Cerny tulipan)to byl pro mne MUZ!Ale Patrik uz v pozdejsich letech-mych,take spravny CHLAP,mam rada jeho filmy,Sever proti jihu jsem videla x-krat,pokazde rvu jak mala holka (Duch)v momente, kdyz jsem uslysela tu zpravu ze zemrel-taky jsem mela slzy v ocich ,jake mel hrichy me nezajima(kdo je dnes nema -VSICHNI!)pro mne to byl dobry herec a KRASNY CHLAP!SKODA HO!

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.