Hledání neznámé osoby

Od: Datum: 19.05.13 14:41 odpovědí: 6 změna: 20.05.13 18:38

Dobrý den,mám takový ne ani tak problém ale chci s něším poradit.

Ve čtvrtek sem byla na koncertě Horkýže Slíže v Budějovicích.Chvíli to byl normální koncert ale pak se tam najdenou objevil jeden punker.Když sem ho viděla poprví tak sem byla uplně hotová.Když prošel podruhý,usmála sem se na něj a on si usmál taky a pak si stál asi 5 metrů odemě.Já občas koukala na něj, on občas na mě a pak sme se dívali do očí .Pak sme se neviděli celej koncert a na konci koncertu byl odemě asi metr chvíli fandil pak se otočil a když mě viděl tak začal pomalu couvat a nakonec byl u mě jen půl metru.

Promluvit sem s nim nemohla protože se mnou byl otec a ten by to nesnesl.

Ráda bych se Vás zeptala je nějaká možnost jak jej najít (na Facebooku) nebo jak najít osobu o které nic nevím?

Prosím odpovězte. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 19.05.13 14:48

Podívejte se, zda nebyla vytvořena událost o tomto koncerrtu. Pokud ano, zkuste najít lidi, kteří se zúčastnili.

Také můžete zkusit najít fanpage klubu, kde se koncert odehrával, a podívat se, jestli ho tam neuvidíte, případně tam napsat, že ho chcete kontaktovat a ať se vám neozve. (Totéž by šlo na stránce Horkýžů... ale v obou případech je to trošku exhibicionismus, záleží na vás, jestli vám to vyhovuje).

Jinak bych asi vsadila na to, že bude místní a zkusila chodit na stejné místo na podobné kapely a doufala bych.

A tip pro příště: Napište své číslo na malý papírek a vtiskněte ho danému muži do ruky, když třeba púůjdete kolem pro pivo. Toho by si nevšiml ani táta, jde to i beze slov ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: watcher
Datum: 19.05.13 14:55

Na událost toho koncertu sem koukala a nenašla sem tam nic.

Na fanpage klubu myslíte jako fotky z toho koncertu?

Datum: 19.05.13 15:42

Fanpage klubu myslím fanpage klubu. Nevím jak to jinak říct :D Prostě stránku toho klubu na FB, pokud ji klub má.

Pokud jste někde našla veřejně přístupné fotky z koncertu, můžete se podívat, jestli na nějaké není on a pokud ano, napsat pod ní... další možnost. Třeba si všimne (nebo někdo z jeho známých) a poví mu to.

Od: watcher
Datum: 20.05.13 10:08

Žádný fotky sem nikde nenašla

Datum: 20.05.13 18:38

Jak říkám, zkuste jestli je fanstránka podniku, kde to bylo. Nemusí tam ani být fotky.

Od: gustav*
Datum: 19.05.13 17:29

Pravděpodobnost shledání je asi 1:5Mil. Tatík asi bude UNEŠEN z Punka v rodině

:(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.