Nepřišli mi složenky za daně z nemovitostí

Od: Datum: 19.05.13 11:24 odpovědí: 3 změna: 19.05.13 18:30

Dobrý den, dnes jsem si na internetu zjistil, že fin. úřady zasílají složenky za daně z nemovitostí až do poloviny května. Já očekávám zaplacení daně ze dvou nemovitostí (i ze dvou fin. úřádů), ale ani z jednoho mi nic nepřišlo. Co jsem mluvil s přáteli, tak už to všichni dostali a mají to i zaplacené.

Mám ještě čekat?

A měl bych ještě druhý dotaz - letos jsem koupil další nemovitost. Znamená to tedy, že za ní podám do konce ledna přiznání a budu platit za celý rok 2013?

Děkuji - ta první otázka docela hoří. díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.13 17:09
avatar

Já bych se pokusil spojit přímo s finančním úřadem. Kontakt najdete na internetu (například http://www.finance.cz/dane-a-mzda/seznamy/financni-urady/), a oni vám jistě poradí, dotaz zodpoví (mailem, telefonem, osobně v informacích...)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.05.13 17:53
avatar
Taky jeste slozenku nemam..cast sousedu od nas ji ma z konce minuleho tydne a cast ji jeste nema.. Cas na zaplaceni je do konce kvetna..kdyz ma FU dost casu, tak ja taky ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 19.05.13 18:30
avatar

"hejh", pokud to nemáte na Finanční úřad daleko, skočte si osobně do jejich pokladny a zaplaťte na místě. Já už mám takto daně zaplacené snad od března. - pt

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.