Roztřepené konečky vlasů a časté maštění

Od: Datum: 05.06.13 16:32 odpovědí: 3 změna: 01.07.13 14:01

Dobrý den, chtěla bych poradit ohledně vlasů. Mám dlouhé ( asi 75 cm) vlasy, ale i když to má své klady, má to i své zápory. Jedním z nich je, že mám roztřepené konečky. Ano, já vím zastřihávat, ale neznám kadeřnici, která by mi všechny vlásky pěkně zkrátila, protože jeden vlas mám 75 cm, druhý o 10 cm kratší atd. No a i kdybych někoho takového našla, netuším jak se mám o vlasy starat dál..Určitě nějaké zábaly atd. Ale nevím jaké a aby to bylo finančně yvladatelné (1 produkt max 500,-) Uvažovala jsem o domácích maskách ale nevím nějaký vhodný recept. Mám taky problém, že se mi vlasy často mastí. Zkoušela jsem různé šampony, hlavně ty jemné ale výsledek pořád podobný. Také se snažím vlasy zbztečně nezatěžovat laky, tužidly apod. Vlasy foukám v předklonu, lale i tak jsou jemné bez objemu a i když jsem si právě umyla vlasy a vysušila zplihlé :( . Nemáte někdo prosím jiné rady? Byla bzch vděčná tak děkuji předem :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: abc*
Datum: 06.06.13 00:56

Radím pivo. Je to maska, tužidlo, vítamíny... vše v jednom.

Ohodnoceno: 0x

Od: viky®
Datum: 06.06.13 02:43

Dobrý den "Hnědovlásko." Pivo, je vynikající přípravek na oplachování umytých vlasů. Ředí se to. ;)
Vynikající je také používat na mytí vlasů dešťovou vodu. :) Na maštění vlasů, určitě pomůže 1 lžíce octa, do 1 litru vody na konečné opláchnutí vlasů.
Co máme roky vyzkoušené na kvalitu vlasů je, Vitanol C. Jsou to klasické ampulky, koupí se v Drogerii v balení po 10 kusech. Jedna apulka, se po umytí vlasů, utření, vmasíruje konečky prstů do kůže na hlavě. Pak se vlasy suší. Když použijete jedno balení Vitanolu C, uvidíte výsledky. ( 10 kusů) Vlasy se zlepší, kvalita. Jen můj názor. Viky

Od: lenkasimickova
Datum: 01.07.13 14:01

Já bych ti doporučila klasickou masku na vlasy. Můžeš ji používat i jako zábal a nestojí moc. Navíc některé masky ti vytvoří objem a krásně ti vlasy proživí. Určitě zkus ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.