Přítel na mě kašle, pomoc!

Od: Datum: 18.05.13 19:34 odpovědí: 5 změna: 20.05.13 14:57

Prosím poraďte mi! Mám nového přítele, jsme spolu něco málo přes měsíc. Když jsme spolu, je nám krásně, zahrnuje mě komplimenty a je vidět, že je rád, že mě má. Mám ale pocit, že na mě trochu kašle...Má spoustu kamarádů, kterým přede mnou dává přednost. Nebylo by týdne, kdyby kvůli nim nerušil alespoň jednu schůzku se mnou. Kdyby to udělal jednou za čas, nevadilo by mi to. Chápu, že potřebuje vypadnout ven i s kamarády, ale děje se to pořád. Včera jsem se s ním chtěla jít večer ven, on nešel - tvrdil, že se bude učit. Ve skutečnosti šel ale do hospody. A zrušil i dnešní schůzku, protože musí jít večer ven s bratrancem. Když mu dám najevo, že mi to vadí, tak se cítí dotčený, proč jsem naštvaná, že nic neudělal, apod.. Nevím, co mám dělat, rozcházet se mi s ním nechce, protože mi na něm záleží, ale taky nechci být ta, co bude pořád odmítaná. Přijde mi to, jako kdybych se musela o jeho přítomnost doprošovat. Napadlo mě, že bych ho nějak podusila, aby mě neměl jistou a bojoval o mě. Ale nevím, jak na to...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.05.13 19:38
avatar

Vykašli se na něj *cteni*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 18.05.13 19:52
avatar

Prosím, pomóc?:DPromiň,ale to by jsi měla říci jemu,ne nám!Ne,teď vážně,okamžitě se s ním rozejdi,takový kluk tě rád nemá,pouze potřebuje dívku,kterou má jakoby doma jistou,víš jak to myslím...Když po měsíci vašeho vztahu dává přednost kamarádům a hospodě,věř,že jim tu přednost bude dávat vždy*bum*A ty můžeš třeba doma sedět s dvěma dětmi a čekat na tatínka,až se vám vrátí z hospody,kde seděl s kamarády,a utratil tam i všechny peníze...Najdi si takového,který s tebou bude trávit tolik času,kolik ho jen zamilovaní lidé potřebují,a to je myslím 100%.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rorys
Datum: 18.05.13 20:05

Pajuno, pokud z jeho strany nejde o skutečný zájem, tak ho ničím nevyvoláš. Podusit ho můžeš, neměj na něho čas, když se bude chtít setkat, odmítni. Alespoň ti zbude pocit zadostiučinění, že jsi mu nezájem vrátila.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.05.13 22:42
avatar

Rozcházet se s ním nechcete, příliš času Vám nevěnuje, musíte se ho doprošovat...A to ještě hledáte způpsob, jak ho podusit? Nezískáte tím nic. Kde není zájem, není proč a za co bojovat. Když máte neshody již po měsíci a každý si představujete trávení svého času úplně jinak...Myslím si, že každé snažení zde bude marné.Zeptejte se ho přímo, zda stojí o vztah, či o kamarády a podle toho se zařiďte. Žádnou ženu by netěšilo být vždy až na druhém místě...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.05.13 14:57
avatar

Máte-li jej ráda (stojíte-li o něj(, rozhodně nehledejte způsob, jak jej "podusit". Dosáhla byste jenom rychlejšího konce vztahu.

Zjevně máte každý o vztahu a o potřebě množství společně stráveného času rozdílné představy. Můžete si o tom zkusit s přítelem promluvit, ale podle mne zásadnější změny nedosáhnete.

Podle mne partnerský vztah neznamená automatické ukončení nebo omezení ostatních sociálních kontaktů (přátelé, kamarádi, známí, ale i původní rodina, koníčky, ...), i když dočasně může k určitému omezení dojít.

Domnívám se, že by si každý z obou partnerů měl zachovat své zájmy i kontakty a svůj čas dělit mezi ně.

Jistě máte i Vy své přátele, kamarády a koníčky, jimž se můžete věnovat v době, kterou Váš přítel tráví se svými přáteli.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.