Spanek a problémy

Od: Datum: 18.05.13 06:09 odpovědí: 6 změna: 18.05.13 20:34

Dobrý den.Jak obnovit spánek se kterým jsem dříve neměl problém. Dříve jsem usnul a spal celou noc až do doby kdy mne ráno v 5hod probudil budík s telefonu.V noci se budím mám narušený spánek. Je mi 58let jsem svářeč. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.05.13 08:04

Tyhlety problémy mám také a bylo dost dotazů na totéž. Můj jediný závěr je takový, že s tím nikdo nic neudělá. Je nejdůležitější se tím nestresovat. Jinak to dopadne tak, že půjdete do postele ve stresu z toho, že se to (krucifix, zase) stane. A budete mít problémy s usínáním a budete se večera bát. *hej*Jakmile jsem se donutila pojat to tak, že nespím, no a co, přestalo to být tak strašně nepříjemné. Časem jsem se naučila přimět se k tomu, abych na nic konkrétního nemyslela, neřešila nějakou konkrétní, ale reálnou blbost v svém životě. Tak čas od času přestavuji v hlavě byt. Chybí mi 20cm na to, abych dostala do koupelny a wc bidet a sprchový kout. :D Naučte se probouzení a špatné usínání tak neprožívat. Bude to častěji, než v co doufáte. Nemá to totiž řešení, akorát jste naštvanější.

Ohodnoceno: 1x

Od: fribble*
Datum: 18.05.13 10:07

Jak říká p.Hrušínský jako doktor ve Vesničko má středisková - v tomhle věku je to normální, já kolikrát nespím od 1/2 čtvrtý.

Prostě člověku stačí spánku méně, v hlavě nám šrotují blbiny, které nás dřív nenapadly, prostata začíná zlobit... Šláftruňk a myslet na něco hezkého ...

Ohodnoceno: 1x

Od: wamp®
Datum: 18.05.13 10:29
Zdravim.Domnivam se,ze na problemy se spankem jste jeste relativne mlad.Spise to bude otazka jakehosi druhu stresu.Pred spanim doporucuji cca pul hodinovou prochazku,radne vyvetranou loznici,a sklenici tepleho mleka.Melo by to opravdu pomoci
Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.05.13 11:40

Já jsem měla nějaké problémy a taky jsem nemohla spát, řekla jsem si o léky a asi po měsíci se to spravilo, už zase spím bez léků a před usnutím si řeknu ,zase budu spát jako zabitá

Hlavně nic neřeš,ono se to stejně vyřeší samo

Nebo se dobře usíná u TV

Od: mm*
Datum: 18.05.13 20:28

Máte nějaké problémy nebo to začalo jen tak? Taky si myslím, že byste se tím neměl stresovat. Bude to ještě horší.

Pokud vás to opravdu deptá zkusila bych ze začátku třeba jen meduňkovej čaj, léky bez předpisu a až pak teprve doktor.

Od: pt®
Datum: 18.05.13 20:34

Někdo věkem potřebuje méně spánku. Záleží, zda Vám spánek stačí a jste ráno odpočatý. Pokud Vám spánek chybí, pokuste se jít do postele dřív a číst si nějakou legrační knížku, nebo si prohlížet časopis, abyste jen zhasl lampičku a spal, když na Vás spánek přijde. Ostatní rady už napsali ostatní. - pt

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.