Vymahání bankovní poplatků

Od: Datum: 16.05.13 21:16 odpovědí: 3 změna: 17.05.13 15:32

Dobrý den, mám od banky hypotéku a přihlásil jsem se na servru poplatkyzpet.cz na vymáhání poplatku u banky z uverového učtu, které si prý udajně nepravem vybírají. Této společnosti jsem dal plnou moc, k zastupován,í při jednání z bankou a nyní jsem ve stádiu, kdy se tato společnost, chtěla z bankou mimosoudně domluvit, nacož banka nereagovala a proto mě informovali, že mám zaplatii 400 kč na soud a celá věc půjde k soudu. Jsem odhodlán do toho jít, protože mě vadí jak nás banky ožebračují ale mám strach jestli se nebude potom banka mě nějak mstít, nebo když bych někdy třeba v budocnu, chtěl s ostatníma bankama jednat o refinancování, popřipadě jednal o nové úrokové sazbě, tak aby se to mezi bankama nerozkřiklo, že jsem se svojí stávající bankou soudil a nemstili se mě na úrocích nebo podobně. Rád bych na to znal váš názor, jestli k tomu, nebo něčemu podobnému, může dojit, nebo se bojim zbytečně? Předem děkuji za vaše názory, rady apod. Budu rád když se ozve i někdo kdo do toho jde taky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: axus®
Datum: 16.05.13 21:29
avatar

Jestli k necemu takovemu muze dojit?

Jiste.

Jestli skutecne dojde?

To vi jen banka.

To vas nenadlo uz pred tim?

p.s. Banka od vas vybira nejaky poplatek, se kterym ste nesouhlasil a ktery ste se nezavazal svym podpisem na smlouve hradit?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.05.13 10:15
avatar

Zkus zauvažovat, jak bys reagoval ty, kdyby to bylo obráceně:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.05.13 15:32
avatar

O tom to vše je o strachu českého národa si říct o svá práva.tu je zakopany pes a naše demokraie v nedohlednu.Myslím,že hodně lidi v téhle zemi strčí hlavu do písku ze strachu,např.ze ztráty zaměstnání.A nejen to.Demokraciie v téhle zemi je ještě hodně daleko.

Nicméně pokud banka je korektní a je si vědoma ,že poplatky opravdu vybírá neprávem a je si vědoma že klient nezná své práva,pak ji stačí hrát mrtvého brouka a nechat klienty se poprat z myšlenkou že by lidé šli do soudního sporu.To vyvolá samozřejmě strach.

Ano nakonec když k tomu dojde tak věřím,že mnoho lidí nakonec couvne a mávne nad nějakyma poplatkama.Bohužel,aby ale docházelo ke změnám k lepšímu,jsou zapotřebí i oběti a dám najevo bance,že jdu soudního sporu a domahat se svych peněz a práv.Stud bance pokud je si toho vědoma.Je zapotřebí jíd do sporu z bankou a to za každou cenu.

Jen tak dojde v naší zemi ke zlepšení co se týká poplatku.Hodně bank už popltaky zrušila,takže na tom něco bude.

I já se přidal sem se k výzvě a jdu do soudního sporu...;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.