Dovolená v chorvatsku - září?

Od: Datum: 15.05.13 17:38 odpovědí: 6 změna: 29.05.13 21:36

Dobrý den,chtěla bych se Vás zeptat na zkušenosti s dovolenou v Chorvatsku. Chtěla bych letos ke Splitu na ostrov Vis,ale jediné možné datum je prostředek září. Nebývá už ale poměrně chladno v takovouhle dobu? Nebo bude jěště příznivě skrz jižní polohu? děkuji za všechny odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 15.05.13 17:43

Zdravíčko.Nebojte se,loni jsme pobývali kousek od tohoto Ostrova,a to celé září.Teploty se šplhaly přes třicítku,prakticky denně*uf**slunce*

doplněno 15.05.13 19:56:

Doplním:Do Chorvatska jezdíme přes 10 let,a to vždy v září,pouze jednou jsme cca týden nosili mikiny,to bylo po silných bouřích.Tak nevím*nevi*

Ohodnoceno: 0x

Od: allesgute
Datum: 15.05.13 19:04

Nedá se to jednoznačně říct.Je to taky trochu o štěstí.Prostě je to počasí a tomu neporučíte.Zažil jsem u Splitu tak ošklivé počasí v srpnu že jsem se vrátil domů a jel jsem znova koncem září a začátkem října a bylo nádherně na koupání a opalování.Takže držím palce.Mužete chodit jen v plavkách ale i v teplé mikině..

Datum: 15.05.13 20:05

v zari v teto oblasti neni problem , stejne jak v cervnu , to uz se jezdi a je tam teplo jak svina

Od: imrous*
Datum: 16.05.13 07:09

Ahoj. V září jsem byl v CHorvatsku (Omiš) 2krát. Poprvé super, opalování koupání, podruhé jsme za 10 dní nevylezli z mikin a tepláků. Pan domácí říkal, že na horách chumelilo.

Datum: 29.05.13 21:17

Byli jsme v Chorvatsku v září několikrát a vždy krásně, teplé moře. Jednou jsme byli na Hvaru až na přelomu září-říjen, a také pohoda. Nevýhoda je, že se dříve stmívá. Takže bych se nebála.

Od: ruze®
Datum: 29.05.13 21:36

Vloni jsme byli v Drveniku 2.-11.9. Přes poledne jsme vždy zalezli na pokoj,teploty na slunci ku 40,teplo celou dobu,jen jedn den dopoledne lehce pršelo a opět hic.Letos tam jedem ve stejném termínu zase.Moře po létě vyhřáté,lidí méně a děti už skoro žádné,takže docela klid a pohoda.Doporučuji!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.