Jak dopadla Katka na heroinu?

Od: Datum: 11.05.13 20:37 odpovědí: 10 změna: 23.01.16 22:49

ahoj nevite nekdo jak dopadla Katka ,o ktere byl natoceny dokument?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: flip
Datum: 11.05.13 20:48

Potkávám ji v centru, je na tom stále stejně blbě..

Ohodnoceno: 0x

Od: ouuu
Datum: 11.05.13 20:57

vy jí vážně potkáváte?

ten dokument jsem viděla asi 3×, o narkomanii se dost zajímám..čtu knížky, dokumenty atd.

jak vypadá?

Datum: 11.05.13 20:55

Dokument jsem neviděla, ale něco o ní zde:

http://johanka1412.blog.cz/10…-matkou-jsem-byla-jen-tri-dny

Od: laybor*
Datum: 11.05.13 21:01

Na odkazech z roku 2012 je že žije v Hloubětíně ,

a nebo http://wiki.blesk.cz/narkomanka-katka-zemrela,1.html

Datum: 11.05.13 21:05

Ten odkau s bleskem je treba nejdrive overit jestli je to funkcni odkaz, nebo reklama na clanky v blesku.

Jinak podle diskuze na CSFD:

3.2.2013 09:41

cunicekb: AHA - no já jsem se na to předevčírem ptal ve škole (zdravka - tam jsme si pouštěli ten dokument) - někdo mi tam říkal, že teda žije, pořád fetuje, ale že pracuje jako streetworker - v terénu dává feťákům čistý pomůcky a sbírá použitý ...

Datum: 11.05.13 21:09

A osobne bych byl rad aby uz byla mrtva.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.05.13 07:40

majsterjoe, proč byste byl rád, kdyby zemřela? Nechci být protivná, ani vám cokoliv vyvracet, jen bych se ráda dozvěděla, proč si to přejete. Proč takový pocit, když člověka neznáte, nic mu nedlužíte a on nedluží nic vám.*sok*

Ohodnoceno: 2x

Od: nero33*
Datum: 12.05.13 20:07

Musím souhlasit s majsterjoe, pokud jste narazila na otázku čiště finanční, tak téhle společnosti dluží opravdu hodně, pokud vezmeme v potaz veškeré náklady, které souvisely s jejím vzděláváním, i když moc ho asi nebylo, se zdravotnickými potřebami atd. a za to všechno společnosti odvedla co? Myslete si o mě, že jsem cynik, já jsem jím rád.

Ohodnoceno: 1x

Od: simeta
Datum: 01.07.13 17:50

Mám dojem, že záběry z dnešních Novinek na Seznam.cz patří právě Katce..."Žena přežila pád pod přijíždějící metro..."

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.