Pastak problemy

Od: Datum: 11.05.13 15:23 odpovědí: 12 změna: 11.05.13 17:29

jsem v pastaku a newim jak se od tam dostat vim ze sem udelal chyby kterych lituju ale chtel bych se dostat dom je mi patnact a tri roky sou jeste dost poradte prosím?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.05.13 15:27
avatar
buď tam, kde jsi. Nám slušným se tu bude žít o něco lépe... sice tě musíme živit, ale to je možná to menší zlo.co ti tam chybí?
doplněno 11.05.13 16:11: hope, min.tři roky se nedávají za klukovinu. U dospělého to je ekvivalent šestiletého trestu a to už je pěkná pálka...
Ohodnoceno: 1x
 
Od: lukyskodet
Datum: 11.05.13 15:38

nechtel sem odpovedi tohoto charakteru

Od: hop®
Datum: 11.05.13 16:04
avatar

Masoni: myslím, že všichni jsme v dětství dělali chyby, více či méně, větší či menší, někdy byly možná na hranici odchodu do pasťáku. Někdo se holt do toho pasťáku dostane, někdy možná ani ne pouze vlastní vinou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.05.13 15:35
avatar

Je dobře, že svých chyb lituješ, pomůže Ti to v budoucnu jít po lepší cestě. Svůj trest si ale odpykat musíš, s tím nic nenaděláš.

Představ si třeba, že řidič auta se nevěnuje plně řízení a porazí chodce. Také toho, samozřejmě, lituje, ale dostane určitý trest, který musí přijmout. A odpykat si. Tak se připravuj na svůj budoucí život, aby až tě pustí, jsi se za sebe nemusel stydět.

Domů by chtěl každý, to je logické, ale hodně z chovanců by se určitě brzy vrátilo zpátky. Proto ten pobyt je, má výchovný charakter. Doma by ses mohl vrátit rychle na šikmou plochu. Kamarádi, prostředí...

A rodiče a sourozenci si mezitím uklidní nervy. Jaga.

doplněno 11.05.13 17:11:

Že Ti chybí rodina, to chápu. Nevím, jak to u vás je, ale je pravděpodobné, že za slušné chování a plnění povinností máte třeba jednou za čas nárok na návštěvu rodiny. A jestli rodina u vás dobře funguje, určitě přijedou, aby Tě viděli a promluvili jste spolu. A třeba Ti i přivezli něco na zub.

Myslím, že to tak asi je, nikdo Tě přece nechce odtrhnout od rodiny /pokud snad na Tebe nemá špatný vliv/ a 3 roky jsou dlouhá doba. Zjisti si tu možnost návštěv a až za tebou přijedou, určitě Ti hned bude líp.

Před lety měli kluci vojnu na 2 roky, Češi často co nejdál od domova, až na Slovensku u maďarských hranic a když měli smůlu, měli se jak v pasťáku. Nedá se nic dělat, prostě to musíš vydržet.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lukyskodet
Datum: 11.05.13 15:40

dekuji za slusnou odpoved a diky za vas nazor ja vim ze vi to vidite stohodle pohledu ze sme nejhorsi na svete ale mame srdce a rodina nam chybi

Od: bla*
Datum: 11.05.13 16:00

Víš, na rodinu si možná měl myslet dřív, než jsi provedl to za co ses tam dostal ...
Ušetřil bys potíže jak rodině tak sobě ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 11.05.13 16:10

jaké jsou ty chyby,kterých lituješ? ať máme přehled

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andrea1*
Datum: 11.05.13 16:11

Je dobře, že jsi přišel nato, jak jsi si zkomplikoval život, co jsi udělal špatně a o co jsi přišel. Jak se odsud dostat nevím a tudíž ani neporadím. Vím jen, že je možná šance při slušném chování. K té "pruhované kouli" nade mnou, která se počítá mezi slušné lidi, mohu jenom podotknout, že jsem s ní již zde měla co do činění a její hrubé výroky, kterými mne zde napadla, určitě nepatří mezi lidskou slušnost. Její příspěvek byl proto vymazán a dle mého názoru by bylo v pořádku, kdyby jí byl přístup do těchto stránek zablokován. To jenom pro tvoje uklidnění a nic si z onoho neurvalého výroku koule nedělej.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.05.13 16:22
avatar
Jo, jo. Pamatuji se na vás. Vaše reakce také zrovna neodpovídala chování dámy. Na rozdíl od vás netrpím udavačskými manýry a proto váš příspěvek nebyl smazán. Od té doby si vašich příspěvků nevšímám.
Tenkrát jste tazatele naváděla k "podvodnému a lživému" jednání. Dnes se zastáváte člověka, který sedí v pasťáku. Bravo! Nepřeji vám, aby se vám nějaký lhář, podvodník nebo rovnou kriminálník "podepsal" na někom blízkém...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: andrea1*
Datum: 11.05.13 16:23

Plácáte nesmysly

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 11.05.13 17:22

lukyskodet - je ti 15, co jsi provedl, to nevrátíš, tak se s tím nauč žít. Máš 3 roky na to, aby si se vyučil, máš na to dostatek času a v budoucnu by mohl být z tebe slušný řemeslník. A to je bezva start do nového života.

Že to nebyla klukovina je mi jasný, že si to uvědomuješ je bezva, tak nekňourej a chovej se jak chlap. I tohle odříkání se ti v životě bude hodit. Holt i my, co nejsme v pasťáku nemáme všechno co bychom chtěli. Bývalo zvykem, že jsi mohl rodině psát dopisy, tak piš ob den. Držím palečky.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.05.13 17:29
avatar

Myslím že není jiné cesty, než litovat a snažit se sekat dobrotu. Žádná finta ani klička jak se dostat ven není. Zažer se do práce a učení a ono to uteče. A hlavně si to zapamatuj. Je to dobrá výstraha pro budoucí život. Pak už nebude pasťák, ale kriminál a to je mnohem horší a potáhne se to s tebou pořád. V podstatě si zkazíš život a nezbude ti než být mimo společnost. Teď když se něco naučíš a budeš se chovat jako jiní, nikdo nebude vědět, kde jsi byl. Držím ti palce, každý může zaškobrtnout, ale narovnat se a jít dál, to chce sílu a charakter.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.