Chce me?

Od: Datum: 10.05.13 16:05 odpovědí: 8 změna: 12.05.13 15:43

Cau libi se mi ve skole jedna holka a myslite si ze se ji libim taky... takze treba na vanoce mi dala darek bylo to 2 dny pred vanoci ve skole pak usporadala hru a tam sme meli uhadnout nekoho a nebo neco a ona tam dala mojeho oblibeneho zpevaka (Michaela Jacksona) a pak mi nekdo dal pod lavici oplatky Manner... ale nevim kdo mi to tam dal mam podezreni ze ona. Potom chtela at ji naucim nejake kreace atd... nekdy se i vtira :D tak co si myslite?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.05.13 16:11

Čau. A proč se na to nezeptáš přímo jí? My si můžeme myslet, co chceme, ale neznáme jí. Pokud máš pocit, že se vtírá, chop se příležitosti...

Ohodnoceno: 2x

Od: ar*
Datum: 10.05.13 16:12

A co se jí přímo zeptat. Znám jednu konkurenční poradnu, která je těmito dětskými otázkami přímo vyhlášená. Tam bys jistě získal fundované Odpovědi :D.

Ohodnoceno: 0x

Od: twinky*
Datum: 10.05.13 16:37

me uz i kamarad naznacil ze me asi chce... nwm ptat se ji zatim nebudu a uvidime co se bude dit...

Datum: 10.05.13 23:07

Ona to řekla kamarádovi a ne tobě?

Na co chceš čekat? Buď o ni máš zájem, pak se jí zeptej přímo, nebo o ni nestojíš, pak nemá smysl čekat ...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.05.13 12:26

ne nerekla. Ten kamarad si to jen mysli

Datum: 10.05.13 17:52

Myslím, že se ji taky líbíš. Na nic bych nečekal, a šel do toho.

Datum: 12.05.13 11:13

Co třeba se s ní začít víc bavit a poznat jí. Na nic bych se jí neptala, prostě spolu někam vyrazte a jestli s tebou půjde ráda, tak má určitě zájem. Běž do ní! :)

Datum: 12.05.13 15:43

no jeste davno asi tak na zacatku skolniho roku mi psala at sni jdu pred skolu bylo to v 7 hodin vecer :D ale ja nesel protoze me mamka nepustila a ani sem ji jeste moc neznal...

doplněno 14.05.13 14:24:

(zitra ji pozyvam ven tak mi drzte palce :D)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.