Problémy s matkou

Od: Datum: 08.05.13 14:12 odpovědí: 6 změna: 09.05.13 13:40

Zdravím, už mě opravdu vyčerpává, a taky hrozně štve, co děla moje matka.

Mám 17 let a mám svůj pokoj, jenže ona tu pořád chodí jak nejsem sám doma prohazuje mi věci na poličkách posunuje, ale ona dokonce mi chodi aj do peněženky!... Měl jsem na stole položenou peněženku a nebyl jsem doma a ona samozřejmě ji musí vzít a čumět dovnitř, potom čumí do skříni přehrabuje a taky mi chtěla vlezt do notebooku, ale ma svůj jen ze zvědavosti, ale naštesti tam je heslo . Opravdu mě s*re to hlavně že se díva do skříní a pořád tam něco hledá a aj do peněženky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.05.13 14:45
avatar

Zdravím. Marťas, zkusil jste si o tom s mámou promluvit a zeptat se jí na důvod, proč to dělá? Společné soužití dětí a rodičů je někdy náročné pro obě strany. Ale vše záleží jen na vzájemném respektu, toleranci a komunikaci. Vysvětlete si to s ní a požádejte jí, aby nenarušovala takto Vaše soukromí. Určitě to zkuste po dobrém, věřím, že se dokážete domluvit. Proč Vám kouká do peněženky netuším, nahlížení do skříně může mít vysvětlení - pokud Vám pere, žehlí a uklízí prádlo do skříně, možná následně kontroluje jeho stav...Možná o Vás pečuje až příliš v některých směrech, ale nemusí to mít špatný úmysl...Máma si možná jen nevšimla, že už jste velký kluk a leccos můžete nést nelibě..Pro zábavu to ale jistě nedělá...

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 08.05.13 15:05
avatar

Matka chce (a musí - pokud je správná matka) samozřejmě vědět, co dělá její dítě v 17-ti letech! - jestli třeba nebere drogy, atp.

Pokud nemáte co skrývat, nemusíte se snad bát se matce s ničím svěřit a o všem si s ní normálně popovídat jako dospělý - třeba by Vám mohla v mnohých věcech i poradit. Pokud ovšem provádíte něco "nekalého" tak se vůbec nedivím, že se Vás matka snaží hlídat! Ještě zdaleka nejste v 17-ti letech dospělý. Trochu přemýšlejte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.05.13 13:40
avatar
To že někdo užívá drogy se pozna velmi rychle a to mu nemusíhrabat ve věcech
A tim že ho bude šatcovat tak ji pošle do prdele a a oslovi par sprostymi slovy ( až ho to naser... )
Toto neni řešení řešení!
Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 08.05.13 15:38

ještě že už není povinná zákl.vojenská služba. to by si teprve koukal, kam by Ti všude koukali.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: axlik*
Datum: 08.05.13 16:16

Škoda, že není :( to co potkávám na ulicích by rozhodně vojnu potřebovalo! Tam by je ty kraviny přešly ;) každopádně k otázce : Pokud má syn s matkou dobrý vztah, matka nemá potřebu mu někde štrachat, nejspíš bude chyba na jedné či druhé straně, pokud u sebe problém nevidíš, tak se zeptej jí, proč to dělá ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: isteron
Datum: 08.05.13 22:50

To bude už potrebovať návštevu u psychiatra.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.