Dětská oslava - jaká zábava?

Od: Datum: 07.05.13 12:42 odpovědí: 6 změna: 11.05.13 10:14

Ahoj, kdo jste pořádali dětem dětskou oslavu?

Máme dceru, bude jí 5 let a chtěli bysme ji a jejim kamaradkám usporádat osalvu, ale nevim, co udělat jako zábavu, a taky kdek oupit nějaké dětské papírové talířky, kelímky třeba s dětským popisem atd? Máte někdo zkušenost?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 07.05.13 13:00

Ahoj.

Velký výběr papírových talířků a kelímků (+ různé party doplňky) s dětským motivem mají např. v Makru nebo v každém větším papírnictví.

A jako zábavu: na pozvánku bych napsala, ať děti přijdou v maškarním kostýmu, to je vděčná zábava.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.05.13 14:05
avatar

v létě to jde samo... stačí dát doprostřed zahrady hadici s vodou a oni si poradí... případně podpořit bazénkem a skluzavkou :)

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 07.05.13 15:07
avatar

Clayman přesně do toho 1-2 zvířecí mazlíčky a nemáte co řešit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.05.13 15:19
avatar
Papírové talířky prodávají třeba v papírnictví, ale i v různých obchodech např. Penny market, Tesco atd. Zábavu udělejte třeba takto: Vymyslete různé hry a soutěže(např. ochutnávka, schovávaná,...) a potom je napište na papír. Potom je budou děti během oslavy plnit.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: cissa*
Datum: 11.05.13 09:50

Pusťte hudbu, tancujte,bavte se

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.05.13 10:14

Jestli máte možnost, udělejte jim oslavu někde na zahradě. Ale takové, kde se nemusí chodit po špičkách. Oslavenkyně i její návštěvnice ať příjdou v "pracovním". Zádné roztomilé načančané šatičky. A pak "blbněte". Schovka, skákání v pytli, hod čímkoliv do čehokoliv, slepá bába. Hodně soutěží. V případě teplejšího počasí různé hrátky se stříkacímu pistolemi. Taková petka naplněná vodou s propíchnutým víčkem a kousek chodníku to je výhra. Vodou se dají malovat různé obrázky. Nebo barevné křídy. I na pískovišti se takový slečny vyblbnou. A vy maminky se přidejte - užijte si to.

Spořádaná tichá oslava není pro takovýhle slečny to pravé ořechové. Ten slavnostní den musí končit umazané, unavené, ale plné nádherných dojmů. Na takový den budou jednou vzpomínat.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.