Platí se za sundávací rovnátka?

Od: Datum: 05.05.13 16:59 odpovědí: 4 změna: 06.05.13 00:13

Zdravím,

měla jsem fixní rovnátka, po jejich sundání nosím rovnátka sundávací. Moje doktorka na rovnátka mi chce udělat nové vrchní rovnátka kvůli tomu, že mi ujíždí zub bokem, tak by mě zajímalo, jestli za to budu muset platit ve svých 20 letech?

Nikdy jsem za sundávací neplatila. Na diskuzích staršího data jsem četla, že by snad i člověk už musel platit i za otisky a samotné rovnátka.

Rovnátka nosím už od 8 let.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: sarkaona*
Datum: 05.05.13 17:20

Jé a proč jste se nezeptala přímo vaší doktorky? Řekla bych, že jako dospělá si je budete muset zaplatit, ale jistě to nevím.

Ohodnoceno: 0x

Od: pastelka*
Datum: 05.05.13 17:24

Nebojte se, mám v plánu se jí zeptat. Jenom jsem chtěla vědět orientační cenu + více info předem.

Datum: 05.05.13 18:40

Když mě dělali sundavací rovnátka, hradila je pojišťovna. Ale kdybych je prý ztratila, nebo poškodila, už bych si nové hradila sama. Jednou jsem je našla rozšláplé pod postelí... no a od té doby je nenosím... je to takových 8 let :-D *hi*

Datum: 06.05.13 00:13

Je to asi různé moje dcera dostala rovnátka sundavací a já zaplatil 600.-také se mne to nelíbylo a pojištovna mne nic nedala a synovy dávaly také sundavací a tam sem platil 350.- tak nevím jak je to možné asi bude záležet na různých okolnostech

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.