Má takovej vztah cenu?

Od: Datum: 01.09.13 21:04 odpovědí: 10 změna: 09.09.13 14:36

Dobrý večer,

Potřebovala bych poradit nebo spis rict co si o tom myslite...

Kamarádce je 18 a jejimu priteli 21. Jsou s prítelem rok a pul.

Dneska u nej byla a ze hrali nejakou hru a ji to proste nebavilo(nedavala ta hra smysl) tak rekla ze ji to nebavi, on se nastval a prej porad ti neco vadi a takovy kecy prej...a ona, jestli ji teda hodi dom (bydli od sebe 5 km) tak mel kecy proc nemuze jit pesky a takovy tak se zbalila a sla pesky...jeho slova "cau" co si otom myslite? Rikala mi, že k ni prijede vzdy tak v a jsou spolu do 9. Má takovej vztah cenu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.09.13 21:17
avatar

Z jedné situace ani z toho, do kolika hodin bývají spolu se nedá soudit, zda má takový vztah smysl.

To mohou vědět jen oni dva.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: waltr1*
Datum: 01.09.13 21:27

kopl bych ho do kou.. je to asi zavislak na hrach a ti jsou nanic vztah je zalozen na vzajemne ucte a souzneni pokud nejsou na stejne vlne pryc dokud to jde

Ohodnoceno: 0x
 
Od: davidp*
Datum: 01.09.13 22:39

Dobrý den,

já bych ho nijak přísně nesoudil. Asi tu hru tak prožíval, že nepřenesl přes srdce, že ji to nebaví. Zachoval se sice jako blbec, ale to neznamená, že celý vztah by neměl smysl. Pokud by se takto projevoval často, pak by bylo lepší z takového vztahu couvnout, ale z jedné blbosti bych velké závěry nedělal.

David

Ohodnoceno: 1x
 
Od: waltr1*
Datum: 09.09.13 13:48

odkopnout je to marne pokud uprednostni hru na pc před přtelkyni je to neupřimne a jen zbytečne spiš kamaradske navic je to znak zavislosti na nizkych hodnotach a časem bude gembler nebo narkoman geometrie osudu je nastavena přimo

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.09.13 23:00
avatar

V kolik hodin ji nechal odejít? Jestli ji nechal jít domů samotnou za tmy, tak je to opravdu de..., v dnešní době nevyprovodit děvče domů, nechat ji jít samotnou. Ještě nejsou zralí na nějaký vážný, hluboký vztah. Každý by měl mít více známostí, ještě ať hledají, než najdou ten pravý protějšek. Když je takováto reakce již nyní, jak se bude chovat za nějaký rok, až bude více problémů, které bude muset řešit. Jsou prostě ještě moc mladí a myslí si, hlavně kluci, že jedině oni mají pravdu.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.09.13 07:11
avatar

Lucinko, já si hlavně myslím, že byste do vztahu kamarádky vůbec neměla šťourat. Že byste měla rozlišit, když si kamarádka postěžuje a tím, že neví kudy kam a se zeptá. Nejen řečnickou otázkou, ale vážně míněnou, kdy potřebuje jiný, nezávislý pohled. Lidé dělají různé věci různým způsobem a nikdy nevíme, zvláště pak z vyprávění jen jednoho, jak to doopravdy je. Kamarádka si určitě jen chtěla povzdychnout. Nebojte se, když bude potřeba, vytáhne deštník a mladého si srovná sama. A možná, vy v té době nebutete vůbec chápat proč, protože nebudete vidět pod povrch. Naučte se neradit, ale jen vyslechnout a použít při tom pár chápavých zvuků. Takové - joo? skutečně? hmm a tak podobně. A zůstaňte jen vrbou. Trpělivou a mlčenlivou.

doplněno 02.09.13 08:26:

Uska, myslíte? Proč by to dělala? Nevidím důvod. Ale samozřejmě, možné je všechno. Opravdu "lidé dělají různé věci různým způsobem a nikdy nevíme, zvláště pak z vyprávění jen jednoho, jak to doopravdy je." ;) Krásné pondělí vám přeji. A nejen pondělí.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: uska®
Datum: 02.09.13 08:09

Bábínko, já si myslím, ž eLucka se ptá sama za sebe a schováváse za kamarádku, ale i tak od vás dostala príma odpověď!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: valii*
Datum: 02.09.13 17:02

A ta kamarádka si byla ty ne? -_-

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.09.13 17:30
avatar

Zdravím. Každý vztah má cenu, pokud se mají dva lidé rádi a nechybí jim vzájemná tolerance, respekt a hlavně důvěra. Pokud spolu chodí již rok a půl, pak jen oni dva ví, proč jsou spolu a co k sobě cítí. Nad takové malichernosti, jaké popisujete, se dokáží dva vyzrálí lidé povznést. V každém případě záleží jen na nich dvou, jak dlouho jim bude takovýto vztah vyhovovat. I zde platí, že si přítel k Vaší kamarádce dovolí jen tolik, kolik mu sama dovolí...Nezáleží na tom, co si o tom myslíme my, nebo Vy...Vztah je vždy záležitost pouze dvou lidí! Jen můj názor.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jinx*
Datum: 09.09.13 14:36

...kolik mu sama dovolí...Nezáleží na tom, co si o tom myslíme my, nebo Vy...Vztah je vždy záležitost pouze dvou lidí!Jen můj názor...a ja dodam ze este majetku...chrbtovej kosti atd..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.