Kdo pomůže s videoklipem

Od: Datum: 03.05.13 16:04 odpovědí: 2 změna: 17.01.16 22:29
avatar

Už půl roku nemůžu nikde dohledat myslím poměrně známý videoklip, který jsem já poslouchala kolem r.1995, ale pravděpodobně bude asi i starší. Byla jsem si téměř jistá, že je to písnička Joe Cockera, ale jelikož to nemůžu nikde najít, jistota se vytrácí... :D.

Z klipu si pamatuji hlavně závěr, kdy zpěvák hraje na klavír a odplouvá po moři, zatímco na břehu mává s rukama nad hlavou zástup domorodců, je možné, že se to odehrává v Africe *nevi* ...? Písnička je taková polorychlá... víc nějak nevím, jak bych klip upřesnila.

Kdyby někdo věděl, byla bych ráda, díky.


doplněno 17.01.16 22:29:

Já jsem dnes po třech letech konečně zjistila, co to je za písničku *smich* *tuc* . Já mám takovou radost, že to sem musím dát. Jen mě překvapilo, jak se ty vzpomínky zkreslí a ten klip vyznívá úplně jinak, než jak se mi před 20 lety zdálo :-D . Nicméně jsem nadšená.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: tohlevim
Datum: 03.05.13 17:17
Jonas Bitcher Gold Africa
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.05.13 17:40
avatar

Hmm, pokud je to jméno zpěváka a název písně, tak jsem teda vůbec nic nevygůglila. Myslím, že je to dost známá písnička, takže na You Tube by něco určitě vyběhlo - a nic. Nicméně díky za snahu.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.