Vyvolání menstruace

Od: Datum: 03.05.13 14:05 odpovědí: 3 změna: 03.05.13 22:14

Zanedlouho jedu na vodu a hned na začátek kurzu mám dostat menstruaci. Nevíte někdo prosím nějakou skvělou radu, jak jí vyvolat dřív? Žádné prášky brát nemohu, jelikož mám epilepsii a doktorka mi to nedovolí. Spíš bych potřebovala nějakou "babskou" radu.

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.05.13 14:21

Horké svařené víno a teplá vana, ale samozřejmě je to jen "rada". Tvé tělo na to nemusí vůbec reagovat... ale gynekoložka by ti mohla dát injekci (ale nevím, vzhledem k té epilepsii, nicméně za zeptání nic nedáš).:)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.05.13 17:48

Jsou prášky na oddálení - Norethisteron, ale předepíše je jen lékař. Ale na dřívější myslím, že ani víno, ani teplá koupel není stoprocentní.

Ohodnoceno: 1x

Od: dinkyjane*
Datum: 03.05.13 22:14

Ten Norethisteron jsem si vždycky brala, ještě než jsem léčila epilepsii. Jelikož ale teď beru prášky na epilepsii, tak mi to doktorka zakázala..

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.