Jak často chodit k dentální hygienčce?

Od: Datum: 03.05.13 12:24 odpovědí: 3 změna: 05.05.13 09:00

Jak často chodit k dentální hygieničce? Doporučuje se 2x ročně, ale hodně mě zlobí zubní kámen a potřeboval bych chodit každé 2-3 měsíce. Jen nevím, zda tak častá návštěva nemůže zubům škodit, jak kovovými nástroji jezdí po zubech a odškrabává kámen, může je poškrábat či jinak poškodit, případně se ničí dáseň chemií, kterou mažou při zákroku zuby?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.05.13 09:37
avatar

Tuto otázku směřujte ke své den.hygieničce.Ona Vás zná i Váš chrup a tak by Vám sama nejlépe měla poradit jak často chodit.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mau*
Datum: 04.05.13 10:56

Naděl jsem se na obecnou radu, dentální kliniky jsou motivovány ekonomickými zájmy a čím častější návštěva, tím pro lépe (pro ně), těžko mohu dnes ve zdravotnictví čekat od lékaře nezaujatou odpověď.

Datum: 05.05.13 09:00
avatar

Jenomže každý chrup je jiný a dobrá dh by Vám měla sama navrhnout četnost návštěv.A nezlobte se,pokud lékaři nevěřím,nechodím k němu a najdu si jiného.Můžete se zeptat své dh a pak nezávazně kontaktovat jinou,jiného a pozeptat se tam.Každému se dejmetomu kámen tvoří jinak,záleží na jídle,na vodě na životním stylu.Nelze takto na dálku a obecně poradit kolikrát do roka k ní jít.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.