Už se zas bojím tmy

Od: Datum: 01.05.13 15:24 odpovědí: 5 změna: 01.05.13 20:08

Dobrý den , je mi 12 a nebál sem se tmy ale včera mi umřela babička a bojím se že se mi ve tmě ukáže její duch v noci sem šel spát ve 12. 00 ale díval sem se na mobilu na videa dokud sem neusnul .Bojím se usnout v noci . Co mám dělat? Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.05.13 15:44
avatar

Když mi bylo 12,také jsem se tmy bál.Abych to překonal,chodil jsem do sklepa,v němž jsme mívali v kleci zavřenou husu.Každý den ji táta s mámou krmili,ta husa vždy syčela jako had.Tak jsem večer potmě sešel do sklepa,kde syčela ta husa a já tam viděl a slyšel všechna strašidla světa.Postupně jsem se naučil strach ovládat.Jen to chce silnou vůli.Vždyť mrtví po světě nechodí,spíše ti ublíží živí.

JABRAKA

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 01.05.13 15:46

Myslím si, že pokud se ti zjeví duch babičky, nebude to když budeš vzůru, ale bude to ve snu. Pokud se ti však zjeví, nemyslím si, že tě bude chtít strašit nebo ti ublížit, ale naopak se s tebou rozloučit. Měl jsem kdysi něco podobného. Tělo spánek k životu nutně potřebuje a je nejlepší spát ve tmě. Pokud však i přes to nebudeš chtít ve tmě usnout, zkus se domluvit s rodiči, aby ti koupili takové to světlo do zásuvky, snad ti to pomůže. Hodně štěstí. *palec*

Ohodnoceno: 3x
 
Od: pt®
Datum: 01.05.13 17:36
avatar

Tobě je 12 let a chodíš spát o půl noci? Pak se nediv, že máš takové myšlenky. Na babičku vzpomínej, na pěkné věci, co jsi s ní zažil a nemysli na hlouposti. - pt

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 01.05.13 17:52
avatar

Skoro není co dodat, pěkně to napsala "pt". Já bych se skoro těšila, že za mnou nějaký duch zemřelého příjde, nikomu jsem neublížila tak nemá důvod ubližovat on mě a je spousta otázek co bych se chtěla ducha zeptat.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.05.13 20:08
avatar

Za pár let mi bude třicet a tmy se bojím také ... a je to čím dál horší, protože zbožňuju horory*smich*. No co, kde můžu, tam svítím, v noci se otáčím "hubou ke zdi, velebnosti", a zavřu oči. Co oči nevidí, toho se nebojím;)

Duch jako takový ti nic neudělá, to se spíš boj živých lidí, kteří jsou někdy pěkní hajzlíci. Babička se na tebe maximálně přijde podívat, jestli jsi ok, a zase zmizí.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.