Jak podat stížnost na insolvenci

Od: Datum: 29.04.13 22:05 odpovědí: 1 změna: 29.04.13 22:28

Prosím poraďte jak mám sepsat stížnost nebo žádost na zrušení insolvence z důvodu možného nezaplacení 30% dlužné částky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: saw*
Datum: 29.04.13 22:28

Pokud se zruší insolvence, myslím, že Vás těch 30% trápit nebude.. opět vás začnou kontaktovat vymahačské společnosti a dluhy budou narůstat. Bude to ještě horší než teď neboli nastane tzv. konkurs, kdy se všechny dluhy obnoví.

Pokud Vám to za to stojí, obraťte se na insolvenčního správce..

doplněno 29.04.13 22:31: Pokud však v průběhu plnění vyjde najevo, že dlužník neplní, nebude schopen plnit, nebo vytvořil nové dluhy, které již vymáhají exekutoři, soud okamžitě oddlužení zruší a prohlásí konkurs. Je tedy zjevné, že i v průběhu řízení musí dlužník spolupracovat a poskytovat všechny potřebné informace _ jeho hlavním kontrolorem budou jeho vlastní věřitelé a ti, jak známo, mají často více informací než soud nebo správce.


Ani osvobozením od dluhů však vše nekončí. Pokud by následně (ve třech letech) vyšlo najevo, že dlužník podváděl a tedy získal oddlužení nezákonně, soud osvobození dlužníka zruší _ tím okamžikem se mu jeho bývalé dluhy obnoví a lze předpokládat, že nastanekonkurs.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.