Líbání - je to nevěra?

Od: Datum: 29.04.13 19:24 odpovědí: 19 změna: 02.05.13 19:17

před týdnem jsem se v opilosti líbala s jedním kamarádem, to nebylo skoro ani líbán trvalo to chvilku, nic si nepamatuju moc protože jsme byla dost opila a myslím že jsem to včas utnula, že jsme si to uvědomila.. Mám přítele 6 let a mám nehorázné výčitky, nemůžu jíst, nic je mi hrozně, pořád brečím, ale říct mu to nedokážu :(( prosím poradte mi prosím jak dál...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.04.13 19:30
avatar

Nevěra to není ,alespoň podle mě.A co Ti poradit? Sama jsi se vytrestala.Nic mu neříkej a příště si dej na pití větší pozor.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.04.13 19:31

Sama jste si odpověděla na první otázku. Cítíte se, jako kdyby jste byla nevěrná, takže to podle Vás nevěra je a podle mého názoru také. Každý však za nevěru považuje něco jiného.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: homepause*
Datum: 29.04.13 19:34

vždy jsme si zakládala na vztahu bez nevěry a ehle ono se to stane me, nejratši bych se neviděla a zahrabala někde...:((

Datum: 29.04.13 19:35
avatar

A nemáte tak špatný pocit spíše z toho, že si nic nepamatujete? Že si nejste jistá, zda jste to utnula, či neutnula opravdu včas? Možná máte výčitky hlavně z toho, protože se trápíte nejistotou..Co jiného poradit, než to, abyste se z chyb poučila. Stalo se, nelze to vzít zpět...

doplněno 29.04.13 19:57:

Netrýzněte se tolik, zapomeňte a neřešte to. Čím víc se tím budete zabývat, tím dřív se prozradíte před přítelem a nemusel by třeba věřit, že bylo jen to líbání...Špatně by se Vám to vysvětlovalo. Udělala jste chybu, uznáváte jí, tak to hoďte za hlavu. Nebrečte, chovejte se jakoby se nic nestalo. Uvnitř se s tím budete muset vyrovnat sama, nejvíce jste tímto neublížila sama sobě. Ale nepodvedla jste nikoho. Jen jste ztratila na chvilku kontrolu sama nad sebou...Komu se to nikdy nestalo, ať hodí kamenem...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: homepause*
Datum: 29.04.13 19:40

na sto procent víc jak líbání nebylo, to vím určitě. Je mi vážně hrozně, pořád brečím a hlavně jsme si moc uvědomila, že bych mého přítele nevyměnila za jinýho, je pro mě nejlepší! Ale už to bohužel nevrátím a nemůžu žít s pocitem že jsem ho podvedla nebo jestli se tomu dát tak naz at, když to pro mě nic neznamenalo, prostě sama nevím jak to vzniklo nic, ale bylo jen líbání, nic víc, jen si pamatuji že jsem pak řekla že už ne...

Datum: 29.04.13 19:44
avatar

Staré pořekadlo praví že odříkaného největší krajíc.Alespoň sis uvědomila co pro tebe Tvůj partner znamená.Netrap se,na světě jsou horší věci.Potrestala jsi se sama,tíží Tě svědomí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.13 19:36
avatar

Možná jsem staromódní, ale pro mě to také je jakás takás "nevěra"... spíše ale vážné porušení důvěry. Příteli nic neříkejte, spousta lidí, co chtěli ulevit svému svědomí a vše vykecala, pak hořce litovala. Hoď to za hlavu, co bylo, nezměníš, tak koukej změnit to, co teprve bude.

Nicméně je možnost, že vás u toho někdo viděl a k příteli se to donese, s tím také počítej. Holt... za blbost se někdy platí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 29.04.13 19:39
avatar

Ahoj:)Nebuď smutná,nevěra toto není,spíše úlet z opilosti.Příště pij s "mírou,"tzn.nikoliv tvrdý alkohol,ani koktejly,ale pouze třeba vinný střik,když už to musí být*hej*Víš,že opilá žena je jedno z nejodpornějších věcí,které může vůbec existovat?!A nebul už,tím nic nespravíš...Hlavně to příteli neříkej,pan doktor Plzák kdysi věděl,proč radit:"Zatloukat,zatloukat a zatloukat.":DZničila bys jeho důvěru...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: homepause*
Datum: 29.04.13 19:47

moc děkuju, ulevila jsme si ted, vím že opilost neomlouvá, ale může se to v dnešní době stát každýmu :( a myslím že slovo nevěra je něco jiného- je to vztah s někým bez výčitků, pěkně jsme to napsala že je to spíš úlet taky že je a už jsem poučena. Jen mě mrzí, že jsem to tak pokazila a hlavně jsem zklamala sebe samotnou :(

Datum: 29.04.13 20:35
avatar

Omyl: Nevěrou je i "úlet v opilosti". Někdy to bývá dokonce tak, že se dotyčný opije, aby se měl nač vymluvit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 29.04.13 20:05

Pravidla má každý ve vztahu nastavená jinak, ale já bych to ve svém vztahu jako nevěru už brala. Kdyby mi to přítel udělal, taky bych z toho byla špatná.

Příteli nic neříkejte, poučte se. Výčitky si vyžerte, zasloužíte si je aspoň vám třeba příště naskočí v hlavě varování dřív, než se něco stane. Víc se kontrolujte a pokud to po alkoholu nezvládáte, méně pijte, alkohol omluva není.

doplněno 29.04.13 20:06:

Jinak znám spoustu nevěřrníků, co výčitky mají, takže to bych do toho netahala. pokud to bylo pár vteřin a nebude se to opakovat, přeneste se přes to... a polepšete se.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlasatec*
Datum: 29.04.13 20:17
Nic neříkat? Ja bych to tedy chtěl slyšet od mé přítelkyně a ne od někoho kdo ji viděl. Teda nic takového doufám nikdy neuslyším. Pořád říkám, že opijet se je jeden velký nesmysl...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.13 20:27

Co k tomu říct? Já razím pravidlo nulové tolerance. Jakmile se od slov přejde k fyzičnu, pak už je to nevěra a dál to neřeším. Nevěřil bych člověku, který mě už jednou zradil. To dělají jen hlupáci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mike32*
Datum: 29.04.13 20:37

Myslím si, že pokud Vás to mrzí a je Vám to opravdu upřímně líto ... tak to HLAVNĚ příteli neříkejte - časem na to zapomenete a nijak to Váš vztah nenaruší!

Pokud máte potřebu se prásknou - jděte radši do kostela ... vždy vlastně z mého pohledu o nic nešlo ... pokud v tom byl jen ten alkohol a nic víc!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.04.13 15:14
avatar

Přestaň brečet a trápit se - a dej si příště pozor na alkohol - ale hlavně příteli nic neříkej - podle Tvé informace k nevěře nedošlo, tak co blbneš. V opilosti se líbá kde kdo.

Ale pokud Tě to tak moc trápí - tak bůhví co za tím ve skutečnosti vězí!- sama zpytuj svědomí - na tuto otázku si můžeš odpovědět jen Ty sama.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: homepause*
Datum: 30.04.13 21:02

Nic v tom nebylo, nic to pro mě neznamenalo! Byl to jen obrovský omyl, nic víc!

Datum: 30.04.13 21:20
avatar

Všechno zlé je na něco dobré.

Berte to tak, že si z té hloupé situace odnesete několik zkušeností.

Teď už víte, že pít se má s mirou. Taky víte, že líbání s cizím člověkem přinese víc starostí než potěšení. A třeba taky budete za nějaký čas, kdyby se do podobné situace dostal partner, vědět, že to byl chvilkový úlet, který mrzí a který nemůže ohrozit stabilní vztah.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.04.13 21:59
avatar

No tak já jsem chlap a za nevěru to rozhodně nepovažuju. Ačkoliv vám to teď tak nepřípadá, jednou se tomu zasmějete. Hlavně mu nic neříkejte. Vemte to z té lepší strany. Dokázala jste to zastavit, když se to začalo zvrhávat. Kolik ženských to nedokázalo a skutečně nevěrné byly! Ode mne máte velké plus. Zachránila jste váš vztah. Nějaká pusa sem, nějaká tam, bože fakt je to hloupost! Věřte mi. :)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: homepause*
Datum: 02.05.13 19:17

Díky moc! už je to o moc lepší

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.