1x

Co to dělám se svým životem?

Od: Datum: 29.04.13 16:28 odpovědí: 7 změna: 29.04.13 18:35

Mohl by mi někdo prosím poradit něco na odreágování? Předem se omlouvám za ten žvást, kterej se chystám napsat, ale potřebuju se někde vypsat ze všech těch věcí.

Proč mám takovej pocit méněcennosti? Proč nic neumím? Proč? Proč neumím kreslit, zpívat, hrát na piáno, cokoli? Proč neumím anglicky? No teoreticky jsem ve třídně nejlepší, ale vůbec neumím mluvit? Proč si připadám jako sobecká, nevychovaná mrcha, která neumí nic jinýho než se sebelitovat a sedět na počítači? Proč mám každou chvíli tendence se na všechno vykašlat a jet někam hodně,, hodně daleko, kde mě nikdo nezná?

Problém je v tom, že 98% mého času přemýšlím nad jedním klukem a to mi zabraňuje dělat cokoliv. Nejspíš jsem se zbláznila.
V podstatě jsem jen nevychovaná, blbá kráva, s malejma prsama a nízkým sebevědomím, průměrnejma známkama a sotva s dvěma kamarádama.

A neumím česky to je pravda. Určitě tam mám spoustu chyb, díky.
Ale co s tím mám dělat, sakra?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: danielle
Datum: 29.04.13 16:34

Jo, je mi 15.

Od: jenny*
Datum: 29.04.13 16:37

Na toho kluka myslíš ze zamilovanosti?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.04.13 16:40

Ano.

Od: jenny*
Datum: 29.04.13 16:43

Jsi prostě jen zamilovaná.To je normální.Já si zažila to samý.Nepodcenuj se,určitě nejsi tak neschopná jak o sobě píšeš.

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 29.04.13 16:44

Ahoj:DPromiň,ale co máš sakra dělat,když nic neumíš?*zed*Před sebou milá zlatá neutečeš nikam,to si zapamatuj!Prosím Tě,vlez si pod sprchu,dej si pořádně ledovou,pak si vezmi papír a tužku,a vypiš se ze svých negativních myšlenek,lze to,věř mi..Napiš si všechna pro i proti,a uvidíš,že na tom nejsi vůbec zle,pouze blázníš z onoho chlapce,to je chemie v mozku,které nejde zabránit...Přestaěn se sama sobě zhnusovat a obviňovat se,nízké sebevědomí je zlá potvora,vyžeň ji pryč,kšáá,kšáá*stop*Pěkně se ohákni,učeš,nahoď úsměv,a vyraž ven,potřebuješ kyslík,a také zapřemýšlet nad tím,jak dotyčného ulovit.Napiš mu na soc.síť,nebo mu pošli dopis,nebo ho kontaktuj osobně,zkrátka dělej vše pro to,abys ho získala*hej*To je tak v životě dáno,pokud něco chceme,musíme za tím jít,tak jdi už konečně,na co ještě čekáš?;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.04.13 17:44

Jéžiš - přála bych Ti, abys měla už v 15-ti letech velká prsa - ale uvidíš, jak to bude vypadat, až budeš starší - já se s tím potýkám celý život - vždycky jsem si přála mnohem menší a elegantní "kozičky" , ale nebylo mi přáno - (a taky mám kvůli tomu stále pocity "méněcennosti").

U těch pocitů, které popisuješ - je to jenom o tom, jak se cítíš Ty a co si o sobě myslíš. Ostatní Tě asi tak nevnímají , zvláště když píšeš, že jsi ve třídě (teoreticky) nejlepší (- jo a žádné chyby tam nemáš - neboj!) .

Ze své zkušenosti vím, že když se cítím dobře, uvolněně, sebevědomě, hezká, chytrá, elegantní, vtipná, atd. - tak mne ostatní tak i vnímají - a tak i vypadám (třeba na fotkách). A kluci na mne koukají i v mých letech.

Ale když jsem ustrašená, bez nálady, méněcenná, s blbými vlasy, s blbým oblečením atd. - tak i tak vypadám (třeba na fotkách) a ostatní mne tak i vnímají - nevšimnou si mne ani bezdomovci. Tak si na to dej pozor! Jsi ještě mladá a máš život před sebou - tak nebreč a přemýšlej. Přeju hodně úspěchů. Marcela.

doplněno 29.04.13 17:55:

Abych Tě povzbudila - můžu Ti poslat fotku - "před a po" (foceno ve stejný den v rozptylu asi hodiny - když už jsem byla unavená).

doplněno 29.04.13 17:58:

Abych Tě povzbudila - můžu Ti poslat fotku - "před a po" (foceno ve stejný den v rozptylu asi hodiny - když už jsem byla unavená).

doplněno 29.04.13 21:11:

ještě pro wamp - myslím, že není dobré, abys za ním nějak "dolejzala". Mohla by ses třeba i ztrapnit - a myslím, že by si Tě měl všimnout on sám - alespoň za našich mladých let to tak bylo. Ale třeba je to dnes jinak. Bojovat o to, co chceš, lze různými způsoby.

V každém případě je to (bohužel) jenom na Tobě. Přeju hodně úspěchů - a věř mi, skoro každý z nás se musel s něčím takovým v mládí potýkat.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.04.13 18:35

Ani nevíte jak moc mne Váš komentář potěšil! *hi* Asi mám opravdu jen špatný den ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.