Vezme me i jiný oční?

Od: Datum: 28.04.13 19:19 odpovědí: 11 změna: 01.05.13 07:31

Dobrý den, mám problém s očním. Je sice dobrá, ale má dlouhou čekací lhůtu. Přes to, že jsem volal o dva a půl měsíce dopředu, objednala mě až na půlku července. Potřebuji potvrzení na řidičský průkaz, musím totiž nosit brýle. Jelikož teď maturuji, tak už bych rád začal v červnu a příjde mi hrozné čekat až do července, když jsem volal v březnu. Trošku mi to připadá jako držení si pacientů. Proto prosím o radu, myslíte si, že by byl velký problém, kdybych si zašel pro potvrzení k očnímu, který by mne vzal téměř okamžitě? A co když by mi změnil dioptrie? Opravdu mi příjde jako nesmysl čekat až do července. To si bohužel má oční nechtěla nechat vymluvit. Děkuji!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.04.13 19:20

Můžete jít k nejen k očnímu podle svého výběru. *hej*

Ohodnoceno: 1x

Od: mowla*
Datum: 28.04.13 19:25

Už jsem podobného doktora také poslal do pr...opadliště dějin, vyměnil jsem ho...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.04.13 19:48

Můžete k jakémukoliv lékaři klidně tam i přejít nastálo, Vaší kartu si žádají.

Datum: 28.04.13 19:51

Potvrzení o zdravotním stavu k řidičáku vydává praktický lékař.Pokud jsou problémy s očima,vyžádá si zprávu od očaře.Na to není potřeba čekat.

JABRAKA

Ohodnoceno: 1x

Od: mati*
Datum: 28.04.13 21:46

No to já vím, problémy s očima mám, to už dávno také vím, proto jsem se dopředu objednávál... Bohužel oční nevyhověl. Nechci přecházet k jinému očnímu. Pouze chci potvrzení dříve. Takže nebudu mít problémy pokud půjdu k jinému pokud dobře chápu, děkuji...

Od: xpxp
Datum: 28.04.13 23:25

Já mám oční, která bere dopoledne neobjednané, odpoledne objednané. I jiní doktoři, pokud za něco stojí, to tak mohou dělat.

Datum: 29.04.13 00:50

Svého "praktického" (ne očního) lékaře jste již z důvodu vystavení požadovaného potvrzení navštívil?

Datum: 29.04.13 19:21

Ne, ještě ne, půjdu tam hned po maturitě :)

Datum: 30.04.13 00:35

Žádný oční lékař potvrzení pro autoškoly nevystavuje. Musíte navštívit za tímto účelem svého praktického lékaře, který jediný je oprávněn potvrzení vystavit.

Datum: 01.05.13 07:31

No to já vím. Ale když jdu k praktickému, tak ten mě pošle i k očnímu. :) Takže tam budu potřebovat potvrzení-vypsat tu kolonku, ze bryle nosim atd.

Od: buss®
Datum: 30.04.13 10:28

Nejde přece jen o očního, vlastní lékař též přece potvrzuje zdravotní stav, také by mohl dát nějaká omezení. Zákon to říká, lékařská zpráva od praktického lékaře - posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel. Tak nešpekuluj.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.